Praca jako opiekunka w Niemczech

Tematy związane z pracą, zatrudnieniem, szukaniem ofert.
Boguśka

Praca jako opiekunka w Niemczech

Post autor: Boguśka »

Chciałabym wyjechać do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Warto? Z jaką firmą najlepiej jechać? Zarobki są ok? Nie znam za dobrze niemieckiego... czy to duży problem? Mam natomiast doświadczenie w opiece nad seniorami. Przez kilka lat pracowałam w domu opieki.

Tereńka

Re: Praca jako opiekunka w Niemczech

Post autor: Tereńka »

Też zaczynałam ze słabym niemieckim. Uwierz że po czasie wszystko wchodzi w krew :) Spróbuj przez tę agencje nursecare https://eopiekunka.pl/ podszkolą Cię z niemieckiego i przygotują do wyjazdu. Stawki maja niezłe, ale co najważniejsze wyjazd jest w pełni kontrolowany więc nie jedziesz w ciemno

kamćia

Post autor: kamćia »

Boguśka pisze:
11 wrz 2021, 22:33
Chciałabym wyjechać do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Warto? Z jaką firmą najlepiej jechać? Zarobki są ok? Nie znam za dobrze niemieckiego... czy to duży problem? Mam natomiast doświadczenie w opiece nad seniorami. Przez kilka lat pracowałam w domu opieki.
Jedź z firma promedica24. To że nie znasz niemieckiego nie jest tam żadnym problemem! Zorganizują dla ciebie darmowy kurs językowy :) Współpracuję z tą firmą już jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona!

dżoana

Post autor: dżoana »

Boguśka pisze:
Ja pracuję w firmie Promedica24 i jestem zadowolona. Faktycznie organizują szkolenia dla osób nie znających języka :) W ogóle praca w tej firmie jest bardzo fajna. Dostaniesz umowę, wysokie zarobki i ubezpieczenie prywatne a dojazd do pracy załatwia firma.

sówka

Post autor: sówka »

dżoana pisze:
15 wrz 2021, 22:33
Boguśka pisze:
Ja pracuję w firmie Promedica24 i jestem zadowolona. Faktycznie organizują szkolenia dla osób nie znających języka :) W ogóle praca w tej firmie jest bardzo fajna. Dostaniesz umowę, wysokie zarobki i ubezpieczenie prywatne a dojazd do pracy załatwia firma.
Mi się bardzo podoba praca w Promedica24. Wyjeżdżam z tą firmą regularnie i nie mogę złego słowa powiedzieć! Każdy wyjazd jest dopięty na ostatni guzik i naprawdę bardzo dobrze płacą :)

Boguśka

Post autor: Boguśka »

kamćia pisze:
15 wrz 2021, 8:31
Boguśka pisze:
Jedź z firma promedica24. To że nie znasz niemieckiego nie jest tam żadnym problemem! Zorganizują dla ciebie darmowy kurs językowy :) Współpracuję z tą firmą już jakiś czas i jestem naprawdę zadowolona!
O to nie wiedziałam, ze Promedica oferuje kursy językowe! To bardzo ciekawe ;) Dziękuję wam za informację. Na pewno się tam zgłoszę!

anabell

Post autor: anabell »

Boguśka pisze:
Ja zdecydowałam się na wyjazd z Promedica głównie ze względu na niskie zarobki w Polsce i wzrost cen. Byłam już trzy raz z Promedica w Niemczech i wiem, że będę jeździć dalej. Myslę nawet o przeniesieniu się do Niemiec.

ikik

Post autor: ikik »

Ja pracowałam w Niemczech właśnie jako opiekunka, ale pracy szukałam już na miejscu, bo i tak wyjeżdżałam tam na dłuższy czas do siostry. Pracę znalazłam bez problemu, lokalnie, mieszkałam u rodziny. Do Niemiec i z tego kraju do Polski jeździłam busami, bo tak mi było najwygodniej i najkorzystniej. Korzystałam z usług przewoźnika Thunder http://busy-slask.pl/gdzie-jezdzimy/niemcy z Mikołowa. Ich oferta mi pasowała, cenowo wyszło opłacalnie, jazda była szybka, ale bezpieczna, po drodze nie było żadnych problemów.

ODPOWIEDZ