Program do faktur - RafSoft 2020

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Beris »

Zależy mi na tym, aby wybrać dobry program do fakturowania z uwzględnieniem kilku dodatkowych funkcjonalności w obsłudze klientów. Trafiliśmy na RafSoft 2020 i chciałbym zapytać Was, czy korzystacie i jeśli tak to co na ich temat sądzicie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Jully
Posty: 35
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:31

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Jully »

Ja tak na chybił trafił nie wybierałam. Spytałam znajomych, którzy mają firmę od lat o to, czego używają do wystawiania faktur i polecili mi ich zdaniem najlepszy program do faktur . Bez rekomendacji nie wybrałabym sama, lepiej zaufać osobom doświadczonym
Awatar użytkownika
MaciejOs
Posty: 40
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:12

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: MaciejOs »

W mojej opinii jak najbardziej RafSoft 2020 można zaliczyć do ścisłej czołówki jeśli chodzi o wybór skutecznego programu do fakturowania. Przede wszystkim stabilnie działa, ma szereg rozbudowanych funkcji i też nie było trudów z jego ogarnięciem. W razie pytań obsługa techniczna szybko odpowiada i problem rozwiązany :)
Awatar użytkownika
Seben
Posty: 31
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:05

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Seben »

Dokładnie, ogólnie na sam temat RafSoft 2020 wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na https://www.rafsoft.net/ ma dużo zwolenników do których sam należę. Wygoda i stabilność działania także poszczególnych funkcji jak ewidencja VAT i raport sprzedaży, czy plik JPK stanowią ważny element pracy w księgowości i daje sporo oszczędności czasu.
Awatar użytkownika
SebastianWoz
Posty: 9
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:32

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: SebastianWoz »

Interesujący temat, rzeczywiście skutecznie prowadzona księgowość wymaga nowoczesnych rozwiązań aby szło to sprawnie i co najważniejsze nie generowało błędów technicznych.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Teviz »

Na pewno takie rozwiązanie jest skuteczne i pozwala dużo efektywniej zarządzać księgowością w firmie oraz umożliwia posiadanie wszystkiego w jednym miejscu, aby mieć zapewnioną bezpieczną archiwizację, możliwość przygotowania KP i KW, cenników, czy listy kontrahentów oraz plik JPK. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Beris »

Ogromne dzięki za wskazówki! Mam nadzieje, że w takim razie będzie to dobry wybór i czas najwyższy zabrać się za test przez miesiąc. Później postaram się zdać Wam relację, czy zdecydujemy się na zakup licencji.

hatsan 125 quattro trigger
Awatar użytkownika
fora
Posty: 71
Rejestracja: 25 cze 2019, 15:08

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: fora »

Rozumiem, że jest tam możliwa korekta jpk? Bo to dziś bardzo ważna kwestia. Okazuje się, że nie każdy umie sobie poradzić z zaległymi podatkami i z tym samym dokumentem na przykład i należy postarać się korzystać z takiej księgowości, jaka nam poprawki upraszcza.
Awatar użytkownika
adam323
Posty: 18
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:56

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: adam323 »

Ja dopiero za dwa miesiące stratuje z firmą, proszę objaśnijcie co to jest jpk?
Rafi

Re: Program do faktur - RafSoft 2020

Post autor: Rafi »

Do fakturowania i zarządzania bazą klientów polecam program Faktura Small business Lite:https://www.mega-tech.com.pl/faktura-sm ... ness-lite/ Prosty program, który pozwala wystawić faktury, można w nim zrobić kartoteki klientów i towarów. Ciekawa alternatywą, którą można za darmo przetestować. Spróbowałem i jestem zadowolony z tego wyboru.
ODPOWIEDZ