Prawnik do obsługi firmy

Jak założyć biznes? Jak dociekać swoich prac w miejscu pracy? Radzimy, dyskutujemy.
Awatar użytkownika
Karolina_60
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 10:10

Prawnik do obsługi firmy

Post autor: Karolina_60 »

Cześć! Wiedzieliście o tym, że niektóre kancelarie adwokackie oferują takie usługi jak obsługa prawna przedsiębiorców? Koleżanka mi o tym ostatnio opowiadała i doszłam do wniosku, że mnie też przydałby się specjalista na przykład od podatków, bo to jednak dość skomplikowana sprawa dla osób, które się nie znają, prawda? Macie możliwość konsultacji z jakimś radcą?
Gość

Re: Prawnik do obsługi firmy

Post autor: Gość »

W sumie jestem pewna, że sporo osób ma to do siebie, że to jest trudne, by rozliczać te podatki, a to też kompleksowo podchodzi pod moją własną problematykę firmową. Dlatego doradca podatkowy Inowrocław byłby mi pomocny. Znacie kogoś takiego?
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Prawnik do obsługi firmy

Post autor: tadzionorek »

Jeżeli potrzebujesz wsparcia prawnego, zwłaszcza w sprawach związanych z prawem gospodarczym, https://kancelariamcm.pl/ może być doskonałym wyborem. Przyjacielowi pomogli w uzyskaniu odszkodowania, co świadczy o ich skuteczności. Sprawdź ich ofertę, a być może również Tobie się przydadzą.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 86
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:02

Re: Prawnik do obsługi firmy

Post autor: kimi »

Myślę, że może Was zainteresować ta Kancelaria gdynia. Kancelaria ta specjalizuje się między innymi w obsłudze spółek handlowych oraz doradztwie korporacyjnym. Na ich stronie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tej właśnie kancelarii.
Andriuszka

Re: Prawnik do obsługi firmy

Post autor: Andriuszka »

Dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą, ważne jest również zrozumienie przepisów dotyczących zatrudniania pracowników. Od umów o pracę, przez kwestie związane z BHP, aż po obowiązki podatkowe i ubezpieczeniowe – każdy aspekt wymaga uwagi. Na stronie https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-sp ... arcza.html znajdują się cenne wskazówki, jak prawidłowo zarządzać zasobami ludzkimi zgodnie z obowiązującym prawem.
pimek

Re: Prawnik do obsługi firmy

Post autor: pimek »

W mojej opinii, lepiej rozważyć inne możliwości niż skorzystanie z usług Mateusza Mickiewicza, z uwagi na pewne obawy dotyczące jego podejścia do spraw klientów.
ODPOWIEDZ