Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Kodeks pracy, prawo pracy, obowiązki i prawa pracownika i pracodawcy. Księgowość i zarządzanie finansami.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: flisa »

Otrzymałam propozycję objęcia funkcji członka zarządu w spółce. Stanowisko prestiżowe, zgodne z moimi kwalifikacjami, wynagrodzenie wysokie, ale martwi mnie kwestia odpowiedzialności. Wiadomo jak to jest w dzisiejszych czasach. Wolę się zabezpieczyć odpowiednio, aby nie ponosić konsekwencji za działanie innych.
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: maliza »

Tutaj https://www.spolka-w-organizacji.pl/odp ... szkolenie/ jest idealne szkolenie. Myślę, że przed objęciem ten funkcji warto dowiedzieć się co Tobie ewentualnie może grozić i jak można się zabezpieczyć. Szkolenie organizuje Kancelaria Klisz i Wspólnicy. Oni również zajmują się obsługą spółek, więc w takich tematach mają duże doświadczenie oraz praktykę.
Awatar użytkownika
stay
Posty: 41
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:28

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: stay »

I bardzo dobrze robisz. Ja akurat mam przedsiębiorstwo prywatne i tutaj zarządem jestem ja i moja rodzina, ale prawdę mówiąc, też bałam się spółki, więc na to nie przeszłam. Jak mówisz, bezpieczeństwo najważniejsze, bo jednak nie wiadomo, co się stanie. Niestety, musimy sprzedać firmę z powodów zdrowotnych i będzie mi potrzebna wycena przedsiębiorstw https://www.glc.pl/uslugi/audyt/wycena-przedsiebiorstw/ . Nie znam sie na tym, więc jeśli możecie, powiedzcie, jaka jest ta firma GLC i czy można im ufać.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 186
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:23

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: Bodzio12 »

Wszystkiego o spółkach możecie się dowiedzieć na stronie kupię spółkę zadłużoną to jest strona firmy która głównie zajmuje się zakupem oraz sprzedażą spółek. Jeśli jest ktoś tym zainteresowany chce zakupić akcje firmy lub spółkę to zachęcam do odwiedzenia tej strony.
Awatar użytkownika
bookmajster
Posty: 60
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:28
Kontakt:

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: bookmajster »

wszelkie sprawy radzę konsultować z prawnikiem oraz księgowym. Wazne by mieć to dobrze przeprowadzone i by dokumenty sie zgadzały.

--------------------------------------
http://ksiegowoscbialystok.pl/
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: asxx »

U nas w firmie raz na jakiś czas przeprowadzany jest audyt i to właśnie po to, aby sprawdzić sytuację firmy i jej dalszy rozwój. Myślę, że każdy może się zainteresować takimi sprawami i sprawdzić, w jaki sposób się wszystko odbywa. Możliwości zrobienia audytu znajdziecie tutaj https://www.crowe.com/pl/services/audyt
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 144
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:32

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: pukla123 »

asxx pisze: ↑20 gru 2019, 13:29 U nas w firmie raz na jakiś czas przeprowadzany jest audyt i to właśnie po to, aby sprawdzić sytuację firmy i jej dalszy rozwój. Myślę, że każdy może się zainteresować takimi sprawami i sprawdzić, w jaki sposób się wszystko odbywa. Możliwości zrobienia audytu znajdziecie tutaj https://www.crowe.com/pl/services/audyt
w kwestii audytu i doradztwa biznesowego szeroko pojętego polecam zajrzeć na tą website Firma EY jest niekwestionowanym liderem, mają globalne podejście, stawiają na innowację, są jednym słowem profesjonalistami w swojej branży
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Norton antivirus programming is driving in the best antivirus. You can choose norton.com/setup products for your systems too for protecting the systems.You can also increase the productivity of the system’s by keeping them away from all viruses.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Sign in to your Roku account. A Roku account gives you access to an amazing selection of movies, TV shows, music and more from the roku.com/link Channel Store.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Get your Office Setup from office.com/setup. Ms office is a new sensation in the market that left every body awestruck with its best products.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Norton help to verify your devices against antiviruses and help to progress and keep up your information from compitetior. Present norton in your pc norton.com/setup click here for nuances.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Get help with roku.com/link & troubleshooting, find answers to account & billing questions, and learn how to use your Roku device.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

The Roku Channel is your home for nothing and premium , anyplace you go. Stream many hit films, famous shows, all day, every day live news, and roku.com/link more for details. Effectively include and oversee Premium Subscriptions like Showtime, Starz, and Epix with one login, one bill, and one spot to stream them all.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

We provide technical support for your installation getsofti through in-depth knowledge of products and solutions in your installation. Our experienced technical service network is ready to help you with an extensive service and solution array.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

To get roku link code, follow is the procedure to get roku.com/link . A browser is required to facilitate access to any roku account, so at first open your web brower. Login your Roku account by providing required details. Then, go to Player section to retrieve the link code. Once getting the roku link code, open Link your Roku device.
Awatar użytkownika
kavita01
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2020, 9:37

Post autor: kavita01 »

Introduce norton.com/setup antivirus with the best help group and keep your PC safe from virus,malware.
Awatar użytkownika
maciek920
Posty: 42
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:34

Re: Za co ponosi odpowiedzialność członek zarządu spółki?

Post autor: maciek920 »

To u nas w firmie raz na jakiś czas przeprowadzany jest audyt i to właśnie po to, aby sprawdzić sytuację firmy i jej dalszy rozwój. Myślę, że każdy może się zainteresować takimi sprawami i sprawdzić, w jaki sposób się wszystko odbywa. Możliwości zrobienia audytu znajdziecie tutaj http://biznes4you.pl/czy-w-twojej-firmi ... o-placowy/
ODPOWIEDZ