rozwód dobry prawnik Gdańsk

Kodeks pracy, prawo pracy, obowiązki i prawa pracownika i pracodawcy. Księgowość i zarządzanie finansami.
Małża

rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Małża »

Cześć.

Piszę w imieniu mojej koleżanki, ponieważ ona nie ma teraz głowy do takich rzeczy. Mianowicie, szukam dla niej jakieś dobrej kancelarii, która pomogłaby jej przejść przez rozwód z podniesioną głową. Swoje już wycierpiała podczas tego małżeństwa, więc chciałabym, żeby na tym ostatnim etapie ktoś ją poprowadził za rękę. Znacie może jakiegoś dobrego mecenasa z Gdańska, który mógłby się zająć jej sprawą?
Róż

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Róż »

Super, że wspierasz swoją koleżankę. Myślę, ze na tym etapie jej życia, Twoja pomoc jest nieoceniona. Niestety nie mam kogo Ci polecić, ponieważ nie mieszkam w Trójmieście, ale myślę, że ktoś na pewno zarzuci jakimś sprawdzonym kontaktem. Ważne, żeby się nie poddawać. Kiedyś się to skończy :)
Małpka

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Małpka »

Wykończyć człowieka. Wiem co mówię, ponieważ sama niedawno przez to przechodziłam. Jedyne co ci mogę doradzić, to żeby się nie załamała, ponieważ po rozwodzie czeka na ciebie naprawdę piękne życie, przepełnione spokojem i szczęśliwymi chwilami. Będzie dobrze, tylko nie trać pogody ducha.
Ryś

Re: rozwód dobry prawnik Gdańsk

Post autor: Ryś »

Wiesz co, jeżeli naprawdę nie wiesz do kogo powinnaś się zgłosić w tej sprawie, to ja od siebie polecam ci kancelarię http://www.mindykowski.pl/ Tam pracuje mecenas Mindykowski, który ma ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w temacie rozwodów, jaki i innych aspektów prawnych, więc z pewnością będzie w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ