Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Polecamy strony z ofertami pracy, poradami dla przedsiębiorców i inne.
łeba123

Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: łeba123 »

Obecnie chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna osiągnęły bardzo wysoki poziom. Dzięki nim wiele osób pozbywa się niedoskonałości na swoim ciele a co za tym idzie przyczyn kompleksów. Przeczytaj szczegóły na temat plastyki nosa kraków. Decydując się na te i podobne zabiegi warto zlecić je specjaliście jakim jest Dr Marek Ciesiński.

z niego olej rycynowy
prabiś

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: prabiś »

Wiele zabiegów dzisiaj sobie wykonamy i powinny one być dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Różnego rodzaju działanie mają dzisiaj zabiegi. W Łodzi https://medycynaestetyczna.info/wykonywane-zabiegi/ również uda się zapisać na upiększanie twarzy czy całego ciała.
agresto
Posty: 179
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:17

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: agresto »

Jak najbardziej tak, jeśli ma się możliwości korzystania z takiego zabiegu to jestem za. Myślę, że nie zawiedziesz się i z chęcią będziesz chciała robić następne. Dla mnie zabieg medycyny estetycznej był ciężki, ale już po pierwszym wiedziałam, że będę wracała do Pani https://estimedik.com/
sokra

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: sokra »

Uważam że warto jeśli to ma poprawić naszą samoocenę i samopoczucie. Gdybyście się zdecydowały to najlepiej udać się na operację do doktor Żukowskiej z Łodzi z tego względu że ma duże doświadczenie i robi naprawdę dobrą robotę. Na pewno będziecie zadowolone
mykki

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: mykki »

Uważam, że medycyna estetyczna białystok to doskonały sposób na poprawę swojego wyglądu. Możesz usunąć rzeczy, które Ci się nie podobają, poczuć się i wyglądać młodziej albo po prostu dodać sobie trochę blasku. Zdecydowanie polecam takie zabiegi, bo bardzo dużo ludzi jest zadowolonych z tych efektów.
abecadlo

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: abecadlo »

Jeśli pragniesz odmłodzić swoją skórę lub zniwelować zmarszczki, medycyna estetyczna stanowi doskonałe rozwiązanie. Odwiedź Centrum Medycyny Estetycznej w Szczecinie, dowiedz się więcej o czym jest osocze bogatopłytkowe w Szczecinie i skorzystaj z usług tamtejszych specjalistów.
marysienka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: marysienka »

Chyba ciężko odpowiedzieć czy warto. Bo to wszystko zależy, ale na pewno warto się otworzyć na nowoczesne sposoby i możliwości dbania o wygląd. Tutaj ciekawie opisują możliwości np. https://forum.strefarelaksacyjna.pl/vie ... 461#p40461
donguana

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: donguana »

Ja to mam problem z odstającymi uszami i dla mnie na pewno warto jest konkretnie podejść do tematu, a mianowicie sprawdzić sobie podejścia takie jak https://artederm.pl/oferta/medycyna-est ... cmi-aptos/ . Wiecie, podobno te nici pomagają nawet na kształt uszu, a to całkiem sporo. Wiem, że tu ceny są elastyczne, a stali klienci są traktowani indywidualnie, co mi naprawdę odpowiada.
hanka

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: hanka »

a co z medycyną estetyczną miejsc intymnych? :) ginekologia estetyczna to hit. u mnie totalnie zmieniła życie, a to zasługa doktor Blicharczyk. Przyjmuje w Gdańsku i jest niezastąpiona w przypadku uciążliwych kobiecych dolegliwości. bardzo polecam
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: tadzionorek »

Ostatnio szukałam rzetelnej oraz sprawdzonej placówki, w której mogłabym skorzystać z leczenia rumienia na twarzy, zamykania naczynek, a także leczenia blizn potrądzikowych. Koleżanka poleciła mi, że tutaj innovationclinic.pl jest dostępna między innymi radiofrekwencja mikroigłowa oraz laser CO2, więc chyba skontaktuję się z nimi, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Jakie są wasze opinie na ich temat?
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: miszol »

Ile ludzi tyle opinii, ale ja ci powiem tak - jak masz potrzebę skorzystać z medycyny czy chirurgi i wiesz, że dzięki temu poczujesz się lepiej - zrób to ! Moja koleżanka zapisała się na plastyka powiek warszawa i ja jej mocno kibicuję, bo wiem że to zawsze było jej kompleksem.
Awatar użytkownika
polazajac
Posty: 68
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:38

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: polazajac »

A może myślicie o zmniejszeniu drugiego podbródka? Nie trzeba działać inwazyjnie - można zdecydować się na przykład na lipolizę iniekcyjną. Wszystkie informacje o zabiegach usuwania drugiego podbródka znajdziecie na stronie kliniki medycyny estetycznej Neonia z Krakowa: https://neonia.com.pl/likwidacja-drugiego-podbrodka/ .
aniak

Re: Medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna - czy warto?

Post autor: aniak »

Ja jestem za, jeżeli ktoś ma poczuć dzięki temu lepiej. Czemu nie? Sama korzystałam z zabiegów ginekologii estetycznej i żałuję jedynie, że tak późno ;) Robiłam sobie m.in. labioplastykę u dr Blicharczyk i poczułam się w końcu pewna siebie. Pani doktor profesjonalnie przygotowała mnie do zabiegu. Wszystko mi fajnie wyjaśniła, wytłumaczyła, jakich efektów mogę się spodziewać. Z całego serca polecam!
ODPOWIEDZ