Tarot Sklep Medyczny

Chcesz skorzystać z produktów lub usług danej firmy, ale nie wiesz czy warto? Dowiedz się tego w tym wątku.
Felicja

Tarot Sklep Medyczny

Post autor: Felicja »

Podzieli sie ktoś informacją jak się tam pracuje ?
tonii

Re: Tarot Sklep Medyczny

Post autor: tonii »

Przy okazji i ja mogę podzielić się swoim namiarem, ponieważ ostatnio dowiedziałam się również o firmie Proteka. Jest to wyjątkowe miejsce - w szczególności dla osób, które z przypadku losu straciły jakąś część ciała. U nich dostępna jest proteza uda, nogi itp. Wszystko jest wykonane naprawdę z najlepszych materiałów, także warto rzucić okiem na ich ofertę.
karin88

Re: Tarot Sklep Medyczny

Post autor: karin88 »

Skoro mowa tutaj o medycznym sklepie, to również według mnie warto byłoby zapodać tutaj na temat firmy proteka.com.pl, która oferuje protezy kosmetyczne i nie tylko. U nich możecie w razie potrzeby kupić protezy najróżniejszego rodzaju, które zapewnią wam komfort i nawet odpowiednią estetykę.
czerwoneusta

Re: Tarot Sklep Medyczny

Post autor: czerwoneusta »

U mnie sporym rozwiązaniem będzie opal, bo mam wrażenie, że naprawdę warto sobie to ogarnąć. I pod tym kątem mam na oku tego rodzaju https://wealth4living.net/dom/opal-kami ... asciwosci/ rozwiązania. Może dowiem się, jak działa i wtedy coś uda mi się ogarnąć, co myślicie ?
ODPOWIEDZ