Praca zdalna?

Praca zdalna - oferty, dyskusje, pytania.
Malwoia

Praca zdalna?

Post autor: Malwoia »

Mam pytanie do osób, które na co dzień pracują w ten sposób, zdalnie - jak sobie z tym radzicie? Lubicie ten sposób pracy? Dlaczego pytam - otóż pracowałam tak przez zeszłoroczny lockdown i marzyłam o tym, żeby wrócić do biura. Ja lubię założyć jakieś eleganckie ubrania i spędzić czas z ludźmi, w biurze. Jedynym odstępstwem od tego mogłaby być praca hybrydowa.
kajęcka

Re: Praca zdalna?

Post autor: kajęcka »

tak, mi to bardzo pasuje, pracuje w taki sposób od prawie roku i nie mam zamiaru wracać już do biura :) wiadomo, ze musiałam sobie stworzyć w domu takie moje mini biuro, zmieniłam komputer i zainwestowałam w dobry internet :) mam światłowód w Elpos ( to lokalna firma działająca na terenie Białegostoku). warto skorzystać bo mają tu duży wybór pakietów do wyboru a poza tym ceny są bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Praca zdalna?

Post autor: orton50 »

Jeśli pracujesz zdalnie, doskonale wiesz jak ważne są wszelkie dane na Twoim komputerze. Dane, które tam przechowujemy są dla nas bardzo cenne i ważne. Jeśli wszystko działa prawidłowo nie zwracamy uwagi na ich prawidłowe przechowywanie. Warto jednak zabezpieczyć się przed ich utratą poprzez prawidłowe jej przechowywanie. Tutaj https://www.mistrzu.com/brakuje-ci-miej ... ia-plikow/ znajdziesz wszelkie istotne informacje na ten temat.
ODPOWIEDZ