związki

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
kaszką

związki

Post autor: kaszką »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www
https://randkujmy.co.uk
reęę

Re: związki

Post autor: reęę »

Czesto ludzie nie mają szczescia w znajdywaniu partnera w realu to szukaja go w wirtualu ,albo po prostu w związku cos wygaslo...
. .


......
Kaśka

Re: związki

Post autor: Kaśka »

Możliwe ze tak moze być ,ale wystarczy więcej spontaniczności w związku i już jest nieco lepiej, wiem jak było ze mną i z moim partnerem. Wkradła się monotonia, ale ja tez miałam stres przed niechcianą ciąża, zawsze stosowaliśmy prezerwatywy, ale z biegiem czasu bałam sie ze może być wpadka. Poszłam do swojej ginekolog, ona przepisała mi belare, pigułki. I to była najlepsza moja decyzja. Skończył się stres ,pozbyłam sie tez długich, bolesnych miesiączek. A sex stał sie bardziej spontaniczny i na luzie. I o to chodziło.
nieplanowana ciąża

Re: związki

Post autor: nieplanowana ciąża »

Kaśka pisze: ↑17 lut 2021, 20:16 Możliwe ze tak moze być ,ale wystarczy więcej spontaniczności w związku i już jest nieco lepiej, wiem jak było ze mną i z moim partnerem. Wkradła się monotonia, ale ja tez miałam stres przed niechcianą ciąża, zawsze stosowaliśmy prezerwatywy, ale z biegiem czasu bałam sie ze może być wpadka. Poszłam do swojej ginekolog, ona przepisała mi belare, pigułki. I to była najlepsza moja decyzja. Skończył się stres ,pozbyłam sie tez długich, bolesnych miesiączek. A sex stał sie bardziej spontaniczny i na luzie. I o to chodziło.
Nie zawsze antykoncepcja jest skuteczna. Z tabletek też nie każda kobieta może skorzystać, wiadomo są różne sytuacje. Jeśli zaliczy się wpadkę i jest się pewnym, że nie chce się mieć dziecka to zawsze można legalnie przerwać ciążę w Czechach, gdzie prawo zezwala na aborcję do 12 tygodnia. Blisko Polski pomocy można szukać w klinice Stonava, która jest zlokalizowana ledwie kilka kilometrów od granicy.
ODPOWIEDZ