Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Wiktor9291
Posty: 41
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:00

Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: Wiktor9291 »

Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: orton50 »

Jedno, jedyne i słuszne - https://www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-pila/ ;) Nie ma co tutaj eksperymentować niepotrzebnie :P To tylko będzie strata czasu i nerwów. Zdjęcia z ich sesji i tatuaży, mówiąc same za siebie - mega dziary z mega dobrym warsztatem i profesjonalizmem ;) Czego więcej potrzeba?
Awatar użytkownika
Spadar
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:21

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: Spadar »

Ja osobiście nie kojarzę. Nigdy nie korzystałem z tego.
Muzyka, będąc ze swej natury nieśmiertelna, potrafi czasem przedłużyć życie tych, którzy są z nią blisko związani.
Awatar użytkownika
roojek
Posty: 17
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:56

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: roojek »

W Pile nie znam żadnego studia ale mogę Ci polecić sprawdzona miejscówkę w Warszawie - JAH LOVE TATTOO https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... o/?fref=ts. Robiłem u nich juz 3 tatuaże. Fajna lokalizacja, niepowtarzalny klimat, rozsądne ceny i super ekipa bardzo utalentowanych ludzi.
Awatar użytkownika
aniella
Posty: 63
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:22

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: aniella »

roojek ja kilka dni temu robiłam w jah love tattoo swój pierwszy tatuaż :) Mam tak samo pozytywne wrażenia jak Ty i na pewno będę polecać to miejsce innym.
Awatar użytkownika
nanana
Posty: 23
Rejestracja: 10 sty 2020, 9:25

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: nanana »

no to widze, ze nam się tu mały fan club jah love tattoo zrobił :) też do nich chodzę i też mogę się wypowiadać tylko pozytywnie. Ekipa liczy kilka osób, każdy znajdziecie tu kogoś dla siebie. Ja np chodzę do Kingi i Anety bo robią świetne kolorowe tatuaże :)
Awatar użytkownika
Latifa77
Posty: 15
Rejestracja: 08 gru 2019, 15:02

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: Latifa77 »

Niestety nie znam :) ale moge za to powiedziec co nieco na temat kosmetyków do tatuazu i jej pielegnacji https://loveink.pl polecam w szczególnosci masło do pielegnacji tattoo butter loveink, ktory pieknie pachnie.
meżak

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: meżak »

też ostatnio z polecenia znajomego trafiłem pod skrzydla Henia z Jah Love na Wilczej 32. Byłem już w niejednym studiu ale przyznam, ze to zrobiło na mnie świetne wrażenie. Fajny klimat, otwarci i kontaktowi ludzie i przede wszystkim piękne tatuaże, takie z duszą.
gożkailek

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: gożkailek »

też znam to studio z Wilczej ale nie ze względu na tatuaże tylko piercing :) nie wiem czy wiecie, ale w zespole pracuje tu też Ania, która w mojej ocenie jest kapitalnym fachowcem w tej dziedzinie. Potrafi doradzić, zabiegi wykonuje w sterylnych warunkach, zawsze wszystko pięknie się goi.
ewkaa

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: ewkaa »

W Jah Love Tattoo, poza Anią, piercingiem zajmuje się też Kacper :) oboje są fantastyczni :) akurat jeśli chodzi o Kacpra to po prostu widac, ze kocha to co robi, dba zawsze o fajną atmosferę, informuje co będzie robił, jak przebiega proces gojenia itd. Pełna profeska :) tylko z tego co się orientuje to bywa cięzko z terminami ale w sumie mnie to nie dziwi, są najlepsi w Warszawie :)
kajaa

Re: Znacie jakieś porządne studio tatuażu w Pile?

Post autor: kajaa »

A ja mam inne pytanie, co myślicie o połączeniu takim jak - tatuaże a praca? Bo chciałabym też mieć tatuaż, ale nie wiem jaki może mieć to na moją pracę? Czy będzie to coś złego jak sobie zrobię coś subtelnego?
ODPOWIEDZ