Wielkanoc jaja - jak je podajecie?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Szusująca

Wielkanoc jaja - jak je podajecie?

Post autor: Szusująca »

Wielkanoc jaja - jak je podajecie?
Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na serwowanie ciekawych potraw z jajek na wielkanoc?
Szukam czegoś ciekawego, co nie będzie tylko jajem na twardo ale właśnie coś dodatkowo fajnego będzie w sobi emiało.

No i czy kupujecie też słodkie jajka dla dzieciaków czy raczej nie?
Śmietankowa

Re: Wielkanoc jaja - jak je podajecie?

Post autor: Śmietankowa »

Szusująca pisze: ↑12 mar 2021, 9:37 Wielkanoc jaja - jak je podajecie?
Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na serwowanie ciekawych potraw z jajek na wielkanoc?
Szukam czegoś ciekawego, co nie będzie tylko jajem na twardo ale właśnie coś dodatkowo fajnego będzie w sobi emiało.

No i czy kupujecie też słodkie jajka dla dzieciaków czy raczej nie?
Co do pierwszego pytania, to tak, ja mam kilka potraw na wielkanoc jeszcze z zeszytu z przepisami od babci, ale też nowych rzeczy szukam, czyli np. wielkanoc jaja - tu masz masę pomysłów i inspiracji i na produkty w dobrych cenach i na różne pyszności wielkanocne.

A co do drugiego, to oczywiście że kupuję słodkie jajka czekoladowe dla rodzinki, w święta (każde) dajemy sobie dyspensę i szalejemy ze slodyczami :)
mała

Re: Wielkanoc jaja - jak je podajecie?

Post autor: mała »

Wolę takie czekoladowe jaka :D. Zawsze muszę wybierać prezenty dla całej naszej rodziny i przyznam się, że mam z tym duży problem. Szczególnie jeżeli chodzi o mężczyzn W tym roku udało mi się znaleźć idealny prezent. Zerknij tutaj https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... wacja/5595 świetny pomysł na prezent dla każdego na Wielkanoc.
ODPOWIEDZ