Toi toi na budowie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
mczay

Toi toi na budowie

Post autor: mczay »

Skąd w miarę sprawnie mogę wynająć toalety przenośne na budowę? Ile na 12 pracowników to powinno być? Jak ceny? Pierwsza budowa, zawsze mieliśmy zapewniony sanitariat, teraz mamy we własnym zakresie załatwić i wliczyć w koszty usługi.

Awatar użytkownika
fiola

Re: Toi toi na budowie

Post autor: fiola »

Najszybciej dostarczają z WC Serwis i to są toalety przenośne do polecenia naprawdę. Zobacz ofertę dokładną na stronie https://wcserwis.pl/produkty/toalety/ . Można zamawiać online także, bez zbędnych formalności, w ciągu dwóch dni roboczych dostarczają. Na budowę wersja standard będzie na pewno ok. Zobaczyć można w szczegółach co posiada, jakiej wielkości itp. Jeśli nie masz limitu to na pewno więcej jak jedną bym wypożyczyła, wtedy można rzadziej ustawić serwis. Z resztą najlepiej się doradzić na infolinii ile takich wc trzeba postawić. W każdym razie ich oferta na pewno najlepsza i plus, że działają na terenie całego kraju. Wszędzie Ci dowiozą.

Maruś88888

Post autor: Maruś88888 »

Witam serdecznie, stoje przed zadaniem jakim jest zapewninie odpowiednich warunków sanitranych pracownikom. Zastanawiam się jak do tego podejść. Tutaj znalazłem całkiem szeroki wybór przenośnych toalet: https://toyka.pl/ Znacie jakieś podobne rozwiązania?

_ANDRĘW_

Post autor: _ANDRĘW_ »

Akurat takie miejsce jest jak najbardziej potrzebne na każdej budowie. Wiem, że są firmy, które coś takiego wynajmują.

FajnyMięciuu

Post autor: FajnyMięciuu »

Zawsze wydawało mi się, że takie sprawy musi załatwić szef budowy albo po prostu dana firma budowlana ma podpisany kontrakt z firmą toitoiów i jak jadą gdzieś na budowę to też podstawiają im taki przenośny wychodek. Tak mi się przynajmniej wydaje...

___
call center lublin

Jeromeassistańt

Post autor: Jeromeassistańt »

Is your printer in error state? Call us at HP Support Phone Number and our technician will assist you with any of your trouble with your device in a minimum amount of time. HP print and scan doctor is one of the best services offered by HP. The software is capable enough to tackle all the issue that you might face with your HP printer on its own.

gourideb

Post autor: gourideb »

Short stories for kids are adventurous and interesting ways to teach your children about good morals and right conduct. As kids, they are at their formative years, that is why they need to be educated with good values to make them good fit for society and family.
Instead of purchasing at bookstores, you do not have to spend another dime with these free moral short stories specially prepared for kids. Our english stories are brimming with lessons that your kid can use in life. These english stories collection are not only entertaining, they teach children about several things in life. By reading a short story from this page every day, you can help your kid build values, as well as improve his reading comprehension skills.
When it comes to stories for kids with moral lessons, you need not look any further. Here at Kids World Fun, you can groom your child into a better, responsible adult with the help of our children’s short stories with moral lessons.

ODPOWIEDZ