System ratalny na wordpress

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

System ratalny na wordpress

Post autor: Teviz »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego systemu ratalnego do sklepu zbudowanego na Wordpress? Będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Seben
Posty: 31
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:05

Re: System ratalny na wordpress

Post autor: Seben »

Wiesz co sprawdź sobie - Platforma Ratalna, bardzo dobry system ratalny który u nas świetnie się sprawdza. Wygodny, funkcjonalny i zapewniający wiele świetnych możliwości dla naszych klientów. Jak mówimy o drogich produktach przy sprzedaży online to jak najbardziej jestem za :)
Awatar użytkownika
MaciejOs
Posty: 40
Rejestracja: 13 kwie 2020, 23:12

Re: System ratalny na wordpress

Post autor: MaciejOs »

Też mam takie samo zdanie jeśli chodzi o system ratalny na pewno warto go mieć w swoim sklepie internetowym jeżeli macie produkty w cenie na przykład ok 1000zł. W ich przypadku można liczyć na uczciwe podejście obsługi, dobre ceny, dotrzymanie terminów i jednocześnie zawsze dobre warunki dla klientów więc jeszcze nikt nie miał do nas zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: System ratalny na wordpress

Post autor: Teviz »

O proszę to super i dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi. Na pewno wezmę Wasze wskazówki sobie pod uwagę!
Awatar użytkownika
Beris
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: System ratalny na wordpress

Post autor: Beris »

Weźcie sobie pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca w przypadku których zdecydowanie możecie liczyć na dobre warunki, skuteczne działanie na wordpressie i profesjonalne podejście do klienta. Wszystko tak jak być powinno, warunki mega przystępne.
ODPOWIEDZ