Pufy sako w mieszkaniu

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Kasha
Posty: 152
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:05

Pufy sako w mieszkaniu

Post autor: Kasha »

Ostatnio bardzo popularne sały się pufy sako. Miałam okazje siedziec na takiej u mojej znajomej i bardzo mi się podobały. Nadają się do salonu jak i do młodzieżowego pokoju. Widziałam że tutaj italpouf.pl - pufy sako są dostepne. Wy też macie takie dodatki w swoich domach ?
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Pufy sako w mieszkaniu

Post autor: emila »

O jakie fajne te pufy :D no nawet pasowały by do mojego stylu mieszkania. ja powoli urządzam mieszkanko, może i też takie kupie ale najpierw to ja muszę znaleźć dobrą ssawkę do odkurzacza i nie wiem czy ta pierwsza do parkietu https://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_odkur ... :Dyson.htm będzie też dobra do paneli. Co myślicie ?
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 10:58

Re: Pufy sako w mieszkaniu

Post autor: sopelek »

No takie pufy też są fajne, osobiście spodobały mi się. Ja póki co rozglądam się za fotelami do mieszkania. Owszem jest duży wybór ale im więcej przeglądam ofert to mam mętlik w głowie. Jak na razie spodobały mi się fotele na stronie - krzesła-fotele tylko muszę na spokojnie jeszcze raz przejrzeć wszystkie dostępne modele by dopasować do mojego wnętrza mieszkania.
Awatar użytkownika
wesal
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:35

Re: Pufy sako w mieszkaniu

Post autor: wesal »

Rzeczywiście ładnie wyglądają. Ja od siebie szukałbym czegoś tutaj http://www.projektowaniewnetrz.krakow.p ... rz-krakow/ . Też mają wyjątkową i szeroką ofertę.
Jak człowiek się kogoś boi, to go nienawidzi, ale nie może przestać o nim myśleć
Awatar użytkownika
sxixwxy
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:16

Re: Pufy sako w mieszkaniu

Post autor: sxixwxy »

Zawsze cieszę się ze sprawdzonych ofert. Liczę, że ta też jest taka.
Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie.
ODPOWIEDZ