Prawnik Opole

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Monika76
Posty: 16
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:20

Prawnik Opole

Post autor: Monika76 »

Cześć,

znacie moze jakiegos dobrego prawnika w Opolu? ?:)

colostrigen krem opinie
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

Re: Prawnik Opole

Post autor: Alicja88 »

Cześć,

Ja polecam sprawdzić tu - w kancelarii Hilarowicz. Bardzo dobrze wspominam wspolprace z nimi. Dostalam do nich kontakt od mojej znajomej i musze przyznac, ze nie zawiedli, wrecz przeciwnie :)
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Re: Prawnik Opole

Post autor: Oktawia12 »

Nie patrz na to skąd jest prawnik, zawsze można poprosić o konsultacje internetową. Znam sprawdzoną i rzetelną kancelarie, nazywa się kancelaria Ożóg Tomczykowski. Zajmują się głownie prawem podatkowym, wielu większych czy mniejszych przedsiębiorców ucieka do tej ekipy po poradę. Także zastanów się dwa razy, zanim do kogoś pójdziesz po pomoc ;)
Awatar użytkownika
olo
Posty: 14
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:33

Re: Prawnik Opole

Post autor: olo »

@oktawia12 Dokładnie tak jest. Swoją umowę z bankiem w sprawie kredytu w CHF wysłałem do krakowskiej kancelarii prosperitas mailem zamazując przy tym moje dane osobiste. Analizę umowy zrobiono za darmo. Dopiero potem odbyło się spotkanie na którym przedstawiono strategię postępowania. Samo spotkanie było konkretne bez jakieś kokieterii i ukrywania problemów jakie mogą się pojawić w czasie postępowania. Naprawdę z kancelarii wyszedłem mocno podbudowany a świat stał się jakby bardziej kolorowy.
Awatar użytkownika
dariaa
Posty: 142
Rejestracja: 25 kwie 2019, 23:41

Re: Prawnik Opole

Post autor: dariaa »

A ja potrzebuje dobrego prawnika z Bydgoszcza, który dobrze orientuje się w prawie cywilnym. Czy możecie kogoś mi polecić? W sieci widziałam, że polecana jest Kancelaria Adwokacka Roman Wiatrowski https://www.adwokat-wiatrowski.com.pl/z ... o-cywilne/ . Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Warto się do nich zgłosić?
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: Prawnik Opole

Post autor: Kamka34 »

Czasami zdarzają się takie sytuacje w życiu, kiedy niestety potrzebna jest nam szybko pomoc wykwalifikowanego adwokata. Wtedy trzeba dokonać naprawdę dorego wyboru, bo od tego będzie zależało jak potoczy się sprawa. Bardzo dobra i szeroko polecana jest Kancelaria Adwokacka Kuba Makoś. Świadczone są tam różnego rodzaju usługi w zakresie prawa cywilnego, spadkowego czy w przypadku rozwodów. Zwykle nie są to przyjemne sprawy datego trzeba je powierzyć komuś naprawdę zaufanemu.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Prawnik Opole

Post autor: fakttoja »

Może nie z Opola a z Łodzi ale jeśli sprawa będzie tego wymagała można liczyć również na jego pomoc w innych miastach, obecnie sieć dróg jest już dobrze rozwinięta więc warto spróbować. Mecenas Mariusz Olężałek bo o nim mowa specjalizuje się w sprawach karnych, potrafi skutecznie skracać czas odbywania kary lub wręcz odraczać jej wykonanie. Jeśli chodzi o skuteczność jest naprawdę bardzo dobrze, można na nim polegać.

programowanie pilota faac
Awatar użytkownika
Henryk76
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2020, 11:18

Re: Prawnik Opole

Post autor: Henryk76 »

A ja pozwolę sobie inaczej zasugerować, może by tak poszukać samemu prawnika w jakichś spisach branżowych, katalogach firm itp.? Oczywiście nie mówię by wybierać pierwszego z brzegu, co to to nie. :) Poszukać opinii, poprosić o rekomendacje itp. Nam się w taki sposób udało wyszukać pracowitego radcę prawnego . No i już od jakiegoś czasu współpracujemy z obopólną korzyścią. ;-)
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Prawnik Opole

Post autor: zimka »

Jest wiele problemów w których pomoc prawna bardzo się przydaje, a czasem jest po prostu niezbędna. Na przykład trudność w rozliczeniu sprawiają podatki marynarskie , poprzez niejasne przepisy. Dlatego lepiej polegać na kimś kto się na tym zna według mnie. Będzie wtedy pewność, że wszystko będzie rozliczone jak należy.
Awatar użytkownika
elektron
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2020, 11:25

Re: Prawnik Opole

Post autor: elektron »

Jak szukasz prawnika w Opolu to zerknij sobie w bazę firm https://www.biznesnaprawo.pl/ Jest tam naprawdę wielu specjalistów i możesz wyszukać kogoś już stricte ze swojego miasta.
kleo

Re: Prawnik Opole

Post autor: kleo »

Nie ograniczaj się tylko do Opola, to nie ma najmniejszego sensu. ja Ci polecę kancelarię Sobczak Maciejewską Zając z Łodzi. Możesz najpierw zadzwonić, określić sprawę, jestem przekonana, że nie ma takiego problemu z którym nie potrafiliby Ci pomóc. Spróbuj, mówię CI nie pożałujesz.
czosnek

Re: Prawnik Opole

Post autor: czosnek »

Jeśli szukacie polskiego prawnika w Niemczech, na przykład takiego jak ten dostępny pod adresem https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/, to moim zdaniem warto zwrócić na nich uwagę. Jest to adwokat polsko niemiecki. Mając na uwadze ich doświadczenie, są warci rozważenia, szczególnie jeśli poszukujecie odpowiedniej kancelarii prawnej.
Amadeusz

Re: Prawnik Opole

Post autor: Amadeusz »

Pana Mickiewicza można postrzegać jako przykład negatywnego trendu w branży prawniczej, gdzie etyka i zaangażowanie w interesy klientów ustępują miejsca chęci budowania własnej marki osobistej. Miejcie to na uwadze, wybierając prawnika do swojej sprawy.
ODPOWIEDZ