Porządne okna Szczecin

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Fabia
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 17:37

Porządne okna Szczecin

Post autor: Fabia »

Gdzie w Szczecinie polecacie rozejrzeć się za porządnymi oknami? Dużo dobrego słyszałam na temat firmy Twoje Okna, a przede wszystkim to, że są autoryzowanym dystrybutorem okien Drutex, które przecież słyną ze swojej solidności. Jak myślicie, powinnam się z nimi kontaktować?
Awatar użytkownika
Zbigniew1962
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 12:40

Re: Porządne okna Szczecin

Post autor: Zbigniew1962 »

Z mojej perspektywy firma Twoje Okna dobrze zna się nie tylko na oknach, ale i drzwiach. W mojej firmie montowali systemy PPOŻ i oddymiające, z czym poradzili sobie sprawnie i bez najmniejszego kłopotu. To tylko świadczy o ich profesjonalizmie i wiedzy.
Piękna22

Re: Porządne okna Szczecin

Post autor: Piękna22 »

Jakby ktoś szukał dobrej jakości okien z drewna, PVC lub aluminium to polecam zerknąć tu https://drutex.pl . Na pewno coś uda Wam się znaleźć w dobrej cenie i swoim guście. W razie jakichś wątpliwości wystarczy podpytać obsługę i zawsze coś doradzą i podpowiedzą. Stawiaj na ofertę sprawdzonych producentów a unikniesz kłopotów.
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Porządne okna Szczecin

Post autor: lara »

Mam okna Drutex z pvc. Już kilka lat. Były dość nietypowe, bo na wymiar, z łukami i szprosami. Wykonali je perfekcyjnie. Są nie tylko piękne, ale i bezawaryjne. Wymagają tylko regulacji i tradycyjnej konserwacji. Polecam, bo okna to inwestycja na lata, a Drutex się sprawdza.
ą123ola

Re: Porządne okna Szczecin

Post autor: ą123ola »

Zanim dokonacie zakupu stolarki okiennej, koniecznie poczytajcie wcześniej jakie pomiary okien wykonać, aby uniknąć później utraty ciepła, parowania czy ewentualnych awarii. Tutaj artykuł na ten temat - dako.eu/pl/blog/jak-zmierzyc-okna. Warto przeczytać :)

libido spray
ODPOWIEDZ