mulan opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
ololo
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:01

mulan opinie

Post autor: ololo »

Cześć wam. Z partnerem spodziewamy się dziecka i chciałam zapytać, czy znacie jakiś dobry sklep związany z artykułami dla dzieci? Macie opinie na temat https://mulan.pl/ Jeśli moglibyście coś polecić, to byłabym mega wdzięczna. Z góry dziękuję za odpowiedzi :P.
Awatar użytkownika
emel
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:42

Re: mulan opinie

Post autor: emel »

Jeżeli szukasz wózków dziecięcych w bardzo dobrych cenach, to mogę Ci zdecydowanie polecić ten sklep internetowy mulan.pl. Znajdziesz tam praktycznie wszystko to, co potrzebujesz dla swojej pociechy, polecam!
Awatar użytkownika
fasola
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:06

Re: mulan opinie

Post autor: fasola »

Moim skromnym zdaniem warto sprawdzić sobie sklep internetowy mulan.pl, gdzie znajdziecie całe mnóstwo bardzo ciekawych rzeczy dla dzieci. Od wózka i fotelika po laktatory i wanienki, czyli wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
inek
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2019, 23:51

Re: mulan opinie

Post autor: inek »

Wydaje mi się, że warto wejść na stronkę mulan.pl. Również szukałam czegoś dla swojej pociechy i przyznam szczerze, że fachowa obsługa przekonała mnie do zakupu świetnego wózka 3 w 1.
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: mulan opinie

Post autor: kocet »

Zdecydowanie polecam wam sklep mulan.pl, gdzie znajdziecie wszystko to, co potrzebne waszym dzieciom. Moim zdaniem mają świetne ceny oraz naprawdę sporą pulę produktów. Nie zawiedziecie się.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 16:43

Re: mulan opinie

Post autor: kubek »

Jeśli chodzi o mnie to również długo szukałam jakiegoś dobrego sklepu internetowego, związanego z rzeczami dla dzieci. Przyznam, że sprawdziłam sklep mulan.pl i jest tam zacnie. Spory asortyment i naprawdę spoko ceny.
Awatar użytkownika
linu
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 5:07

Re: mulan opinie

Post autor: linu »

Zgadzam się z moim przedmówcą :D. Sklep mulan.pl ma naprawdę szeroką gamę produktów, więc na pewno nie będziecie zawiedzeni zastanym tam asortymentem. Polecam wam wszystkim sprawdzić.
Awatar użytkownika
lukka
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2019, 0:34

Re: mulan opinie

Post autor: lukka »

Również wydaje mi się, że warto sprawdzić sobie sklep mulan.pl gdzie znajdziecie sporo naprawdę ciekawych rzeczy dla waszych pociech, które nie tylko ułatwią życie waszym dzieciaczkom ale i wam :).
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: mulan opinie

Post autor: milu »

Jeśli chodzi o mnie to również polecam wam wszystkim sprawdzić sklep internetowy mulan.pl. Byłam zainteresowana zakupem wózka 2w1 i przyznam szczerze, że trafiłam na fachową obsługę. Polecam!
Awatar użytkownika
kisur
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2019, 23:26

Re: mulan opinie

Post autor: kisur »

Moja koleżanka z pracy poleciła mi naprawdę świetną stronkę internetową, gdzie znajdziecie mnóstwo bardzo ciekawych rzeczy dla dzieci. Polecam mulan.pl, jak moi przedmówcy. Naprawdę świetna stronka.
Awatar użytkownika
mikolaj
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2019, 5:05

Re: mulan opinie

Post autor: mikolaj »

Ja poszukiwałem sporo czasu fotelika dla dzieci z isofixem. Znajoma poleciła mi stronkę mulan.pl. Dziewczyny! Nie wystarczy sprzedawać, trzeba się też na tym znać, a w tym sklepie na prawdę fachowo wam doradzą.
Awatar użytkownika
nimfok
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:32

Re: mulan opinie

Post autor: nimfok »

Jak ktoś z was poszukuje przede wszystkim profesjonalnego sklepu internetowego to zdecydowanie polecam wam sprawdzić mulan.pl. Mają tam ogarniętą załogę, która z pewnością wam pomoże w wyborze rzeczy dla dziecka :P.
Awatar użytkownika
okomo
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:34

Re: mulan opinie

Post autor: okomo »

Mi również wydaje się, że sklep online mulan.pl będzie najlepszym wyborem. Mają szeroką ofertę, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja wyrwałam w fajnej cenie laktator.
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: mulan opinie

Post autor: wiosenka »

Mnóstwo rzeczy dla dzieci, fotelików oraz wózków dziecięcych. Naprawdę sklep mulan.pl ma rozbudowaną ofertę, znajdziecie tam również zabawki, moim zdaniem warto.
Awatar użytkownika
uman
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:33

Re: mulan opinie

Post autor: uman »

Dokładnie tak. Mają sporo ciekawych rzeczy w tym zabawki. Sklep mulan.pl ma rozbudowaną ofertę, więc na pewno wyjdziecie z wirtualnych zakupów zadowoleni :D. Polecam wam zerknąć, bo to spoko opcja.
Awatar użytkownika
onek
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2019, 21:24

Re: mulan opinie

Post autor: onek »

Uważam, że sklep mulan.pl ma naprawdę konkurencyjne ceny w stosunku do podobnych sklepów. Polecam wam zajrzeć, bo jak dla mnie jest tam mnóstwo bardzo ciekawych produktów w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
palec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:24

Re: mulan opinie

Post autor: palec »

W sklepie mulan.pl polecam wam również sprawdzić beciki dziecięce, które są wręcz przepiękne! Naprawdę cudny materiał. Zdecydowanie polecam wam ten sklep do zakupów dla waszych pociech.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:17

Re: mulan opinie

Post autor: piksol »

Jak chcecie, żeby wasze dziecko miało wyłącznie jakościowe produkty, to zdecydowanie polecam wam sprawdzić sklep mulan.pl. Mają naprawdę bardzo dobrą ofertę, więc z pewnością znajdziecie to, czego szukacie.
Awatar użytkownika
tomasz
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 8:21

Re: mulan opinie

Post autor: tomasz »

Przeze mnie akurat poszukiwany był sprawdzony fotelik samochodowy. Całe szczęście, że trafiłam na ten sklep https://mulan.pl/ , bo oferta od razu bardzo przypadła mi do gustu. Zdecydowanie polecam każdemu sprawdzić.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:46 przez tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fif
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:42

Re: mulan opinie

Post autor: fif »

Jak ktoś z was ma potrzebę zakupu (lub z musu :D) rzeczy dla dzieci, to zachęcam do sprawdzenia sklepu mulan.pl. Jak moi przedmówcy zgadzam się - tanio, fachowo, szybko oraz solidnie. Co więcej można napisać? Polecam!
Awatar użytkownika
bee
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 1:54

Re: mulan opinie

Post autor: bee »

Wydaje mi się, że sklep internetowy mulan będzie najlepszym rozwiązaniem, mają sporo asortymentu w bardzo dobrych cenach, więc z pewnością nie będziecie zawiedzeni. Polecam. Ja jestem stałym bywalcem.
Awatar użytkownika
piku
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2019, 22:50

Re: mulan opinie

Post autor: piku »

Słuchajcie, moja znajoma poszukiwała strony, która będzie w całości poświęcona dzieciom. Poleciłam jej oczywiście mulan.pl bo według mnie, mają najlepszą ofertę na rynku w tym zakresie.
Awatar użytkownika
mykk
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2019, 20:01

Re: mulan opinie

Post autor: mykk »

O tak, zgodzę z przedmówczynią, sama mam zamiar na stronie sklepu Mulan zamówić kilka rzeczy dla swojej siostrzenicy. Interesują mnie ich foteliki i śpiwory do wózków, bo wiem, ze siostra narzeka na ich brak.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:56 przez mykk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorro
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 11:12

Re: mulan opinie

Post autor: dorro »

Jeśli chodzi o śpiwory, to widziałam tam właśnie na sklepie Mulan całkiem sporo propozycji w tym zakresie. Wiele różnych wzorów i kolorów, więc z pewnością coś wybierzesz.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:58 przez dorro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mimi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lis 2019, 14:49

Re: mulan opinie

Post autor: mimi »

Ja również znam ten sklep, bo jak urodziło mi się pierwsze dziecko, to chyba przejrzałam pół internetu w poszukiwaniu idealnych rzeczy dla niego. Stamtąd https://mulan.pl/ mam wózek, fotelik i akcesoria do kąpieli.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 13:00 przez mimi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tytko
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 16:51

Re: mulan opinie

Post autor: tytko »

Powiem wam, że z ciekawości zajrzałam na tę stronę Mulan i muszę przyznać, że mają naprawdę ciekawy wybór produktów w niskich cenach. Szczególnie urocze są te ręczniczki dla nich i malutkie buteleczki do karmienia :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 13:05 przez tytko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mucho
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2019, 9:09

Re: mulan opinie

Post autor: mucho »

A ja tam nawet znalazłam koszyk na rower chłopca z logiem spider mana :D Wygląda naprawdę super, myślę, że mój młody będzie zachwycony takim prezentem niespodzianką. Ze sklepu korzystałam już parę razy.
Awatar użytkownika
ikko
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:51

Re: mulan opinie

Post autor: ikko »

A widzieliście, że są tam też zabawki edukacyjne np. mały weterynarz? Według mnie, takie zabawki są najlepsze, ponieważ rozwijają wiele umiejętności naszego dziecka. Zgodzicie się ? Ja kupuję niemal hurtowo na stronie sklepu Mulan
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 13:06 przez ikko, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
hello
Posty: 4
Rejestracja: 21 lis 2019, 7:19

Re: mulan opinie

Post autor: hello »

Ja się w pełni z tym zgadzam i aż wejdę na stronę www.mulan.pl i sprawdzę o jakich zabawkach mówisz. Sama szukam czegoś dla chrześniaka, a on kocha zwierzęta, więc pewnie byłby zadowolony z takiego podarunku.
Awatar użytkownika
nananko
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 8:59

Re: mulan opinie

Post autor: nananko »

:)
Awatar użytkownika
nananko
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2019, 8:59

Re: mulan opinie

Post autor: nananko »

Ja się w pełni z tym zgadzam i aż wejdę na stronę www.mulan.pl i sprawdzę o jakich zabawkach mówisz. Sama szukam czegoś dla chrześniaka, a on kocha zwierzęta, więc pewnie byłby zadowolony z takiego podarunku.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: mulan opinie

Post autor: Pinki »

Gdybym miała wybierać ponownie, znowu zdecydowała bym się na pasy smart kid belt : https://smartkidbelt.com/pl/ , ponieważ są one nad wyraz praktyczne oraz co najważniejsze, bardzo wygodne, a kosztują tak naprawdę niewiele. Idealnie takie pasy sprawdzają się przy 3 bądź 2 dzieci.
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Re: mulan opinie

Post autor: Oktawia12 »

Pinki pisze: ↑21 lut 2020, 12:24 Gdybym miała wybierać ponownie, znowu zdecydowała bym się na pasy smart kid belt : https://smartkidbelt.com/pl/ , ponieważ są one nad wyraz praktyczne oraz co najważniejsze, bardzo wygodne, a kosztują tak naprawdę niewiele. Idealnie takie pasy sprawdzają się przy 3 bądź 2 dzieci.
Tak dokładnie, ja sama zdecydowałabym się ponownie na pasy smart kid belt. Jest to rewelacyjny zamiennik, jeżeli dziecko jest już za duże na standardową podkładkę.
Awatar użytkownika
Kejtka
Posty: 53
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:35

Re: mulan opinie

Post autor: Kejtka »

pasy SMart Kid Belt, sa bardzo dobrą alternatywą dla fotelika, zreszta ostatnio na ich profilu na fb znowu pojawiły się wynikiz testów, które zostały przeprowadzoe i bardzo im za to dziękuję.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: mulan opinie

Post autor: falkowska »

Wracając do tematu wózków to bardzo podoba mi się wózek x-lander i fakt że można zamówić go na próbę do domu za darmo, w sklepach różnie bywało z tym a w domu mogę nawet włożyć dziecko do wózka czy wyjść przed dom czy blok i sprawdzić
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Re: mulan opinie

Post autor: Pracuś »

Myślę ,że warto także zerknąć na ofertę sklepu Coolmama https://www.coolmama.pl/. Znajdziemy tu wszystko co potrzeba dla maluszka i dla świeżo upieczonej mamy :) Jest tutaj bardzo modna i wygodna odzież ciążowa dobrej jakości - a najważniejsze abyśmy się czuły jak najlepiej w tym bardzo ważnym czasie :)
kaszką

Re: mulan opinie

Post autor: kaszką »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://vet-point.waw.pl/zwierzeta-egzotyczne/
ODPOWIEDZ