kredyt gotówkowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

kredyt gotówkowy

Post autor: orton50 »

Hej. Jeśli chcecie wziąć kredyt na samochód , to najlepiej najpierw sprawdzić sobieranking kredytów gotówkowych - pozwoli wybrać jak najbardziej korzystną pożyczkę i wszystko to bez wychodzenia z domu
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: garettka »

kredyt gotówkowy to fajna sprawa,jeżeli go naprawdę potrzebujemy, nie inaczej. Dlatego warto go wziąć zwłaszcza wtedy jak kupujemy samochód czy inną większą rzecz. FAjnie opinie o kredytach można poczytać w sieci i wybrać najbardziej korzystniejsza dla nas ofertę pod kątem naszych zarobków i umowy w pracy.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o kredytach, to czy są tutaj może osoby, które spłacają właśnie kredyt hipoteczny? Jeśli tak, to w jakim banku i w jakiej walucie macie taki kredyt zaciągnięty? Pytam, ponieważ ciekawy mnie, co w sprawie frankowiczów aktualnie się dzieje. Słyszałam, że wielu z nich pozwało banki... czy orientujecie się może, czy udało im się wygrać te sprawy? Czy ludzie Ci odzyskali swoje pieniądze? Może ktoś z Was lub z Waszych znajomych był w takiej właśnie sytuacji? Podzielicie się Waszą historią?
bociak

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: bociak »

Będąc zagranicą wielu Polaków również decyduje sie na kredyty co jest normalne, ale tam wiadomo jest trudniej jeśli nie zna się prawa czy nawet dobrze języka. Więc dobrze jest skorzystać z pomocy i jeśli chodzi o Norwegię to odsyłam do strony https://www.motty.no/pl/kredyt-konsumencki-norwegia gdzie znaleźć można rzetelne doradztwo kredytowe
ODPOWIEDZ