kosmetyki naturalne

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Fera78
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2021, 2:55

kosmetyki naturalne

Post autor: Fera78 »

Jakie kosmetyki naturalne możecie polecić dla nastolatki? Chciałabym bratanicy kupić różne kosmetyki, ale nie chcę żeby natychmiast zaczęła używać tych z długim składem. Wiem że to co posiada SLS lepiej się pieni, więc jest "fajniejsze", bo łatwiej tego używać. Ale przecież naturalne kosmetyk są lepsze dla skóry, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. I nie przyzwyczaja się skóry do tych wszystkich dodatków.
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: fiola »

Pewnie, że kosmetyki naturalne są o wiele lepsze i zdrowsze dla skóry. Pewnie, że jak dawać na prezent to właśnie takie, tylko polecam wybierać te naprawdę super jakościowo. Wcale nie muszą być drogie, ja z moją córką już od dłuższego czasu używamy kosmetyków z Herbapol Polana i naprawdę super się sprawdzają. Zobacz sobie na serię niebieską, ona jest nawilżająca i jak najbardziej dla młodej osoby będzie ok. Znajdziesz kremy, olejek do mycia, pomadki, maseczki. Super mają też kremy do rąk. Sama dla siebie też kup i przetestuj.

sterowniki usb nokia e52
ankaa

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: ankaa »

A co powiecie mi o firmie https://beardman.pl/kategoria/golenie-na-mokro - jak oceniacie ich produkty? Czy warto rzeczywiście tam dokonać zakupu? Tak zainteresowały mnie produkty kosmetyczne i tak kusi mnie, aby kupić mojemu partnerowi. Wydaje mi się, że będzie on zadowolony z nich.
JadziaMadzia

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: JadziaMadzia »

Uwielbiam naturalne kosmetyki i mogłabym co chwilę testować coś nowego. Wydaje mi się, że ta branża idzie w naprawdę fajnym kierunku i miło mi obserwować rozwój polskich marek. Bardzo wiele propozycji ma super składy, a ich działanie może spokojne być porównywane ze skutecznością kosmetyków z tzw. wyższej półki. Ostatnimi czasy śledzę nowinki kosmetyczne na różnych stronach, np. tu https://makemebeauty.pl czy innych. W Internecie słychać też o tym, że niedługo ma powstać coś nowego, więc czekam na jakieś bardziej szczegółowe informacje.

Wracając do tematu kosmetyków naturalnych, to warto brać pod uwagę to, skąd pochodzą składniki. Im bliżej nas, tym lepiej, bo tym większa pewność, że są one dobrej jakości. Ja jakoś nie mam zaufania do produktów z drugiego końca świata. Dlatego też warto stawiać na polskie marki, bo często mają one w składzie ekstrakty roślinne z polskich upraw. Wiem, że coś takiego chyba robi Onlybio, ale też inne marki, których nazw nie pamiętam. Najlepszej jakości są zazwyczaj kosmetyki do twarzy, mają najlepsze składy i proporcje składników aktywnych. Trochę gorzej prezentują się kosmetyki do ciała. Za to szampony są ok, tylko że mało się pienią i co parę myć trzeba użyć silniejszego szamponu drogeryjnego. Naturalne odżywki do włosów są ok, pod warunkiem że nie są zbyt tłuste. Niektóre marki mają tendencję do umieszczania w składzie ogromnej ilości olejów, które obciążają włosy. Tutaj to chyba najlepiej prezentują się kosmetyki Anwen, bo mają odpowiednią proporcję składników i działają najlepiej ze wszystkich, które znam.
Kruszynkaa

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Kruszynkaa »

Najlepsze będą znane marki, które od lat tworzą fajne kosmetyki. Sama z nich chętnie korzystam i trudno mi wyobrazić sobie bez nich życie. Moje ulubione marki to Ava Laboratorium, Bandi, Bareminerals, Bio Happy i EO Laboratorie. Z nich najczęściej korzystam. Mają fenomenalne kremy do twarzy i ogólnie całą pielęgnację skóry, bo w przypadku włosów to raczej stawiam na kosmetyki tradycyjne. Na tej stronce znajdziesz informacje o tym, jakich produktów konkretnie szukać https://kosmetyki-internetowo.pl/, a także czego się wystrzegać i na jakie składniki zwrócić uwagę. W przypadku skóry nastoletniej, która często boryka się z problemem trądziku, warto stawiać na delikatne, hipoalergiczne receptury. Taki skład nie podrażnia i nie powoduje powstawania dodatkowych problemów skórnych, które w młodym wieku są codziennością. Nastolatki lubią też fajne, kolorowe opakowania, więc ten trop też jest dobry. Chociaż raczej unikałabym kosmetyków, które poza ładnym opakowaniem nie mają nic więcej do zaoferowania. Widziałam mega ładne kosmetyki, ale ich skład to była tragedia. Nie wiem, jak można takie coś sprzedawać nastolatkom. Może przekonasz ją też do bardziej świadomego kupowania i pokażesz, że naturalna pielęgnacja nie musi oznaczać nudy? Młode pokolenie jest bardzo wymagające i mam wrażenie, że to właśnie sprawia, że to właśni ono będzie najbardziej świadomymi klientami drogerii. Pewnie dlatego tak wiele topowych marek się teraz zmienia i urozmaica ofertę o naprawdę dobrej jakości produkty, które można wybiera z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: orton50 »

Już wiele osób się przekonało, że naturalne kosmetyki najlepiej się sprawdzają do pielęgnacji skóry. Także tutaj https://louma.pl można znaleźć wiele produktów, które będą idealne do pielęgnacji całego ciała. Warto zwracać uwagę na ich skład, bo wtedy wiemy, czy nie wystąpią u nas alergie.
Irena

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Irena »

Ja się zastanawiam, bo powoli zbliża si,e lato i trzeba zacząć myśleć o kosmetykach do opalania. W związku z tym szukam dobrych naturalnych kosmetyków do opalania, bo mam bardzo wrażliwą skórę. Musze bardzo uważać, inaczej zaraz mnie wysypuje. A z kolei gdy nie stosuję żadnych kosmetyków z spf to zaraz poparzenia słoneczne. Z tego artykułu https://naturalniezpolski.pl/opalanie-b ... nie-slonca wiem, na które zioła uważać. Jestem ogromną fanką ziół no ale widać, że z części z nich po prostu muszę zrezygnować. Dodatkowym problemem jest to, że mam cerę naczynkową, co widać nie tylko na twarzy, ale i dekolcie. Dlatego zapewne jestem skazana na jakieś filtry, które odbijają promieniowanie słoneczne, a nie je pochłaniałam. Słyszałam o takich substancjach, ale boję się, że jest to jakaś mega chemia, która zwyczajnie mi zaszkodzi. Mieliście do czynienia z czymś podobnym? Nie chciałabym zrobić sobie krzywdy, bo mam wystarczająco dużo problemów skórnych. Z drugiej jednak strony nie chcę rezygnować z przebywania na słońcu. Mam w planach dwutygodniowy wypad na Mazury w sierpniu, więc pewnie sporo będzie tego słońca. Nie mam zamiaru cały czas siedzieć w cieniu, bo taki urlop to nie jest urlop, tylko więzienie. Na razie nie planuję wypadu gdzieś w ciepłe kraje, bo to by pewnie moją skórę wykończyło. Muszę najpierw potestować trochę kosmetyków i jak uda mi się znaleźć taki top of the top to wtedy mogę podjąć większe ryzyko. Dlatego szukam informacji na różnych forach, bo może ktoś ma lub miał podobny problem i może podzielić się swoimi wskazówkami, abym uniknęła głupich błędów.
bogusiawolna

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: bogusiawolna »

Zdecydowannie wybieram juz tylko kosmetyki naturalne. W dzisiejszych czasach jest tyle chemii w jedzeniu, kosmetykach że warto zadbć jaj najlepiej o swoje zdrowie. Ja od jakiegos czasu uzywam kosmetyków z Bielendy bo w 97% maja skład naturalny do tego cena mi odpowiada i sa dostepne w wielu sklepach i drogeriach.
Awatar użytkownika
orton50
Posty: 434
Rejestracja: 21 mar 2019, 17:18

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: orton50 »

Dobre kosmetyki naturalne mogą mieć działanie silnie nawilżające. Dzięki temu Twoja skóra pozostanie odpowiednio nawodniona, jak również będzie promienna i gładka. Jeśli szukasz tego rodzaju produktów, zachęcam do zajrzenia do sklepu https://santovolcano.pl/cialo który jest idealnym miejscem do znajdywania naturalnych preparatów takich jak czarne mydło.
czesiaa

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: czesiaa »

Jak kupować produkty kosmetyczne, to na pewno też w sprawdzonych miejscach. Chociażby ja teraz dowiedziałam się, że mydła w płynie czy w kostce warto kupić u firmy 4 Szpaki. Ja jestem zachwycona ich ofertami i według mnie opłaca się na nich postawić.
Aniela

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Aniela »

Naturalne kosmetyki są najlepsze. Ja bardzo lubię markę Ceylon Spa i ich serię Biały Jaśmin. Stosuję z niej krem, serum i tonic do twarzy a także kurację na noc. Świetnie nawilżają i odzywiają skórę, sprawiają że wygląda promiennie, jest odpowiednio napieta.
hannah

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: hannah »

fajne składy mają kosmetyki robione w aptece, są krótkie, nie mają konserwantów, juz wiele razy takich kosmetyków używałam, w doz szybko i sprawnie mi je zrobili
migdalenka

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: migdalenka »

Tylko z Orientany!! Polska firma, dobre ceny, zawsze mają super promocje. Właśnie kupiłam u nich prezenty na święta- balsamy w kostce które uwielbiam i już obiecałam sprezentować siostrom oraz kosmetyki z serii Hello Daktyl
nariis

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: nariis »

Dobrze dobrana pielęgnacja naszej skóry, zawiera również różnego rodzaju kosmetyki, które pozwolą na stworzenie jak najlepszych efektów. Jeśli chcemy by nasza skóra była promienna i zdrowa, warto jest stawiać na ekologiczne produkty, których na rynku nie brak. Choćby tutaj https://balneokosmetyki.pl/ Dzięki takim wyborom mamy szansę na jeszcze dokładniejsze zadbanie o swoją cerę.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: tadzionorek »

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie nabyć kosmetyki, zwłaszcza hurtowo, koniecznie musicie zaznajomić się z ofertą tego sklepu https://gdpoland.pl/kosmetyki/. Uważam, że oferują oni znakomitą ofertę, z której warto skorzystać. Moim zdaniem warto tam zajrzeć w wolnej chwili, bo mają świetny wachlarz ofertowy.
Ewula

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Ewula »

Wybór podgrzewacza do wosku z funkcją regulacji temperatury jest ważny, aby zapewnić odpowiednią konsystencję wosku do depilacji. Zbyt gorący wosk może prowadzić do oparzeń, a zbyt chłodny nie będzie skuteczny. Dlatego warto zainwestować w podgrzewacz z https://innsi.pl/podgrzewacze-wosku który oferuje możliwość precyzyjnego ustawienia temperatury, co jest kluczowe dla bezpiecznej i efektywnej depilacji.
Awatar użytkownika
Pinki
Posty: 161
Rejestracja: 23 paź 2019, 11:24

Re: kosmetyki naturalne

Post autor: Pinki »

Mogę potwierdzić, że wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji twarzy, takie jak kremy, serum, maseczki czy produkty do higieny intymnej, dostępne są tutaj: https://perfecta-kosmetyki.pl/. Jeśli rozważacie zakup kosmetyków, koniecznie sprawdźcie ich ofertę.
ODPOWIEDZ