Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Jackson3
Posty: 65
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:53

Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: Jackson3 »

Na temat zastosowania komórek macierzystych poczytać możecie sobie tutaj https://www.sport-med.pl/leczenie/komor ... -ortopedii . Nawet nie wiedziałem, że komórki macierzyste są tak bezcenne w ortopedii. Dla mnie to świetna informacja, bo męczę się ze schorzeniami ortopedycznymi. Może chociaż to mi pomoże.
Ta część mojego życia już się chyba skończyła i to pozostawia w człowieku pustkę. Taką, która gwiżdże w środku nocy, zupełnie jakby gdzieś tam głęboko w środku zerwał się wiatr i starał się zastąpić to, czego już nie ma.
Awatar użytkownika
Michall042141
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 9:23

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: Michall042141 »

Sporo informacji na temat komórek macierzystych znajdziecie na stronie internetowej https://katarzynaosipowicz.pl/medycyna- ... c-ciekawe/ Dowiecie się jakie zastosowanie mają komórki macierzyste.
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: pinky »

dzieki komórkom macierzystym mozna wyleczyc wiele chorob, sporo sie o tym teraz mowi, coraz wiecej kobiet decyduje sie na bankowanie krwi pepowinowej, ja tez podjelam taka decyzje i uwazam ze slusznie, w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych najpierw wypelnilam ankiete, potem podpisalam umowe :)
Awatar użytkownika
Oriu2la
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 13:02

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: Oriu2la »

czy warto je magazynować?
-
Projektowanie stron Sosnowiec
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: pinky »

no jasne, ze warto. jak dla mnie są to same plusy, polecam troszke o tym poczytac :) zreszta, coraz czesciej sie slyszy o osobach wyleczonych wlasnie dzieki komorkom macierzystym. jesli sie nie przyda, to nic , ale moim zdaniem warto miec takie zabezpiecznie :)
Awatar użytkownika
martka
Posty: 65
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:38

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: martka »

Tego to ja sama tak do końca to nie wiem, ale sądzę że w dobrej klinice dowiesz się czegoś więcej na ten temat. Bo jednak coraz więcej słychać właśnie na ten temat. Moja koleżanka bardzo często udaje się na zabiegi z medycyny estetycznej do kliniki SkinClinic w Warszawie bo jej zdaniem jest to jedna z lepiej wyposażonych klinik pracujących na bardzo nowoczesnych laserach.
ki00ą

Re: Jakie zastosowanie mają komórki macierzyste?

Post autor: ki00ą »

sporo informacji na temat komórek macierzystych znajdziecie necie
ODPOWIEDZ