Jaki wózek wybrać?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Tomasz798
Posty: 149
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:14

Jaki wózek wybrać?

Post autor: Tomasz798 »

Jeśli szukacie dobrego wózka dziecięcego, to nie powinniście decydować się na nic słabego jakościowo. Najlepiej będzie zajrzeć do https://umalucha.pl/produkt/wozek-2w1-a ... nex-e-type i samemu pomyśleć, co wypadnie korzystnie w Waszym przypadku. Wiem, że będziecie zadowoleni z takiego rozwiązania.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: garettka »

Ja wózek wybrałam później najpierw nosidło od kinder hop, bo naprawdę świetnie się nosi malucha przy sobie. Czy jak trzeba gdzieś na szybko wyjść do sklepu czy coś albo do lekarza, do nie trzeba tachać ze soba wielkiego wózka tylko maluch do nosidła i już.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: falkowska »

W sumie dobry pomysł ale u mnie było odwrotnie. Na początku szukałam dobrego wózka i zdecydowałam się na x-landera, sprawia wrażenie najbardziej solidnego i jest przy tym praktyczny i po prostu śliczny. Teraz szukam nosidełka i fajnie że trafiłam na te namiary, dzięki :)
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2019, 18:54

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: kosanoztra »

Najlepiej wcześniej prześledzić trochę internet, poczytać opinie i dopiero wtedy zdecydować się na konkretny model. Ja ze swojej strony mogę jedynie podrzucić namiar na świetny sklep z tego typu produktami - https://www.wozki-foteliki.pl . Jak wiadomo, teraz zakupy online to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja więc warto przejrzeć ich ofertę.
Awatar użytkownika
Jully
Posty: 35
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:31

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Jully »

Ja mam wózek spacerowy firmy EasyGo model Minima Plus i mogę ci go polecić. Zakupu nie żałuję, bo ten wózek to cudo ;) Mega lekki z dużym koszem pod siedziskiem i do tego ładnie wykonany. Przyjrzyj się jemu, cena też cudo ;)
Awatar użytkownika
monia
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:04

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: monia »

Też mamy bardzo fajny wózek bo zdecydowaliśmy się na ślicznego i bajeranckiego x-landera, dobrze go się użytkuje więc każdej mamie go polecam, bo wózek nie tylko dobrze wygląda ale jest też funkcjonalny
Awatar użytkownika
asxx
Posty: 211
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:57

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: asxx »

Wszystko zależy od tego jakie masz wymagania. Ja mieszkam w domku w mieście, więc wybrałam typowo miejski Cavoe Osis. Ma designerski look i naprawdę dobrze się sprawdza. Dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze, przewożenie go, przenoszenie czy też składanie to łatwizna :)
wózek34

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: wózek34 »

Wózek z napędem elektrycznym ułatwia poruszanie się w pomieszczeniach jak również w terenie Wózki inwalidzkie to bardzo dobrej jakości wózek inwalidzki. Możesz sprawdzić, że jest bardzo dużo rodzajów konfiguracji, dużo akcesoriów jak również rodzaje wózków, bo są uniwersalne dla dzieci i dorosłych a również możesz znaleźć takie wózki tylko dla dzieci, które mają specjalne funckjonalności. Polecam niezmiernie.

ricoh aficio cl3500n
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 278
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:12

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: mczay »

Rok temu byliśmy na tym etapie i wybraliśmy wtedy Riko Basic Pastel. Wózek okazał się być fenomenalny i bardzo wytrzymały. Zaskakujące jest to, że ma tak dużo miejsca w gondoli i spacerówce, a przy tym jest tak zgrabny. To był udany zakup, na który powinno być stać każdego rodzica.
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Katerina25 »

Witam, co sądzicie o inwestowaniu w wózek? Niedługo narodziny naszego dziecka, dlatego ważne jest dla mnie, aby wybrać wózek, który będzie wielofunkcyjny. Co o tym sądzicie https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/wozk ... m-3w1.html ? Chętnie poznam wasze opinie na temat takich wózków. Pozdrawiam.
Asia85

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: Asia85 »

Może spodoba Ci się EasyGo Optimo Air? Wózek ma pompowane koła i do tego super amortyzację. Fajnie się sprawdza, jest lekki i ma dużo miejsca w gondoli i spacerówce. Co dla mnie ważne - jest też w rozsądnej cenie.
puter

Re: Jaki wózek wybrać?

Post autor: puter »

Ogromne znacznie ma wielofunkcyjność takiego wózka. Przede wszystkim powinien być on również lekki, ale stabilny. Może spodobają się Wam nowe modele wózków od https://coletto.pl/ ? Nie ukrywam, że mnie na początek zachwycił wygląd ich wózków, a później kolory. Warto teraz doczytać o wszystkich funkcjach.
ODPOWIEDZ