Hotel Carpatia opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
ololo
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:01

Hotel Carpatia opinie

Post autor: ololo »

Hej wam :) Szukam ciekawego miejsca w Bieszczadach, gdzie mogłabym wysłać swoje dziecko na ferie zimowe :) Kocham ten region i liczę, że zarażę tym swojego syna. Podajcie jakieś sprawdzone miejscówki, chętnie pooglądam :) Na razie z ciekawszych znalazłam http://hotel-carpatia.pl/ Byliście tu może?

nowy starosta tarnowski
Awatar użytkownika
emel
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:42

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: emel »

Moim zdaniem warto zajrzeć na stronę tego hotelu Carpatia. Według mnie, położony jest w przepięknej malowniczej scenerii, która wprost zapiera dech w piersiach. Z pewnością przypadnie Ci do gustu również sam hotel, bo panuje tam przyjemna, rodzinna atmosfera :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:51 przez emel, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fasola
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:06

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: fasola »

O tak, to niezwykły hotel Carpatia w Bieszczadach. Oferują komfortowe noclegi w najdzikszych polskich górach. I z tego co wiem, to obiekt przystosowany jest do przyjęcia gości indywidualnych, rodzin z dziećmi jak i klientów biznesowych.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:56 przez fasola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
inek
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2019, 23:51

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: inek »

Ja byłam ostatnio na krótkim urlopie w Bieszczadach. Po drodze zatrzymaliśmy się właśnie w tym hotelu Carpatia i muszę przyznać, że to było naprawdę bardzo komfortowe, miłe miejsce.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 11:58 przez inek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: kocet »

Znam ten hotel Carpatia. Moje córka była na feriach zimowych w Cisnej i bardzo sobie chwaliła to miejsce. Pokoje bardzo komfortowe, a samo położenie hotelu bardzo urokliwe.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:00 przez kocet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 16:43

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: kubek »

Byłam tam w Carpatia hotel na zjeździe rodzinnym, ponieważ wszyscy u nas kochają Bieszczady, więc to miejsce okazało się być idealnym wyborem. Przepiękna okolica, ciepła, przyjazna atmosfera. Gorąco polecam. Teraz sa ferie zimowe w szkołach- jest to świetne miejsce na taki czas.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:03 przez kubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
linu
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 5:07

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: linu »

Ja mam zamiar się tam wybrać, ale na weekend walentynkowy. Cenowo bardzo korzystnie to wychodzi, wiec jeżeli ktoś jeszcze nie ma pomysłu jak spędzić ten wyjątkowy dzień, to zachęcam do sprawdzenia ich pakietów. Jakiś czas temu byłam ale przejazdem z mężem w Carpatia i spodobało nam się to miejsce.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:06 przez linu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukka
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2019, 0:34

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: lukka »

Zachęciłaś mnie tymi walentynkami w Carpatia i aż skusiłam się na przejrzenie ich oferty pod tym kątem. Butelka wina "na dzień dobry" czekająca w pokoju hotelowym? Nie może być lepiej :D Na feriach byliśmy i było super. Na śląsku w tym roku ferie były bardzo szybko.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:10 przez lukka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: milu »

Myśle, ze to naprawdę mogą być ciekawe 2 dni :D Powiem wam, że kusi mnie to spa i romantyczna kolacja w pięknej, górskiej scenerii. Carpatie znam już jakiś czas byłem chyba 2 razy. A ferie zimowe przed nami.
Awatar użytkownika
kisur
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2019, 23:26

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: kisur »

Wracając do ferii, to widziałem, że na stronie Carpatia mają również pakiet zimowy, który dostosowany jest dla osób w każdym wieku. Znajdą się tam atrakcje dla najmłodszych i dla starszych uczestników. Sam hotel bardzo fajny.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:18 przez kisur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikolaj
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2019, 5:05

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: mikolaj »

Również przeglądałam ofertę hotelu Carpatia zimowych atrakcji, ponieważ mam zamiar wybrać się z rodziną w tamte rejony. Plusem jest to, że dzieci do lat 3 za nic nie płacą. A długość pobytu można wybrać, z tego co wiem, to jest możliwość wyboru od 3 do 7 noclegów :)
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:21 przez mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nimfok
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:32

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: nimfok »

Ja byłam w tym hotelu Carpatia na 6 dni i muszę przyznać, że dawno tak nie odpoczęłam. Pyszne jedzenie, darmowy dowóz do wyciągu w Kalnicy oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia sanek - to rzeczy które cechują ten hotel.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:23 przez nimfok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
okomo
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:34

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: okomo »

Zgodzę się z moimi przedmówcami w sprawie hotelu Carpatia. Ja również miałem przyjemność uczestniczenia w feriach zimowych organizowanych przez ten hotel. Muszę przyznać, że wspominam je dość dobrze.
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: wiosenka »

Carpatia to miła atmosfera i pyszne jedzenie. Tęsknimy:) Pomysł z feriami jest niezły- może się skusimy:)
Awatar użytkownika
uman
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:33

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: uman »

Z tego co pamiętam, to i śniadanie i obiadokolacja były w formie bufetu. Po dwa dania do wyboru :) Świetny hotel ta Carpatia na pewno wrócę.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:33 przez uman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onek
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2019, 21:24

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: onek »

Tak, wszystko jest w formie bufetu w hotelu Carpatia i mogę naprawdę polecić, bo posiłki są naprawdę smaczne. Moje dzieci zazwyczaj marudzą przy jedzeniu, a tam zajadały wszystko ze smakiem. Ferie na pięć z plusem
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:36 przez onek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
palec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:24

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: palec »

Wiecie co, miło, że ktoś polecił hotel Carpatia, ponieważ w nim spędziłam pierwszy weekend z swoim świeżo upieczonym mężem. Wspomnienia mi przywróciliście :) Teraz mam zamiar wybrać się tam własnie na ten weekend walentynkowy. Myślę, że to będzie miła niespodzianka dla mojego męża.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:17

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: piksol »

Ja generalnie wychodzę z założenia, że warto doceniać polskie krajobrazy, dlatego postanowiłem, że wybiorę się na urlop w Bieszczady. Wybór padł własnie na proponowany przez was hotel Carpatia. Było super. Szkoda że ferie się skończyły.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:42 przez piksol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomasz
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 8:21

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: tomasz »

Również uważam, iż należy korzystać z uroków Polski. W tym roku wybrałem się z żoną w Bieszczady, ponieważ oboje jesteśmy zakochani w tamtych krajobrazach. Zamieszkiwaliśmy właśnie w hotelu Carpatia , który charakteryzował się mega klimatem i położeniem. Dodatkowo, te komfortowe pokoje i pyszna restauracja, czego chcieć więcej?

horn narzędzia
Awatar użytkownika
fif
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:42

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: fif »

Skoro wszyscy tak polecają ten hotel Carpatia, to może i ja zabiorę do niego swoją rodzinkę. Faktycznie te ferie zimowe w Cisnej wydają się być bardzo atrakcyjne i dobrze zorganizowane. Okolica fajna bo już ją znamy.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:48 przez fif, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bee
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 1:54

Re: Hotel Carpatia opinie

Post autor: bee »

Dzięki wam za wszystkie propozycje, na pewno zajrzę na stronę tego hotelu Carpatia, skoro tak dobrze go wspominacie :) Ferie przede mną. Też znam okolicę bo jeżdżę tam w interesach. Więc jak można się zatrzymać też z rodziną to super.
ODPOWIEDZ