Gdzie szukacie zniżek i promocji?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji?

Post autor: Krejzi »

Wszędzie, gdzie się da;)
Nie mam jakiejś jednej bazy w której mogłabym znaleźć wszystkie zniżki i promocje,
więc korzystam z różnych rzeczy:
w okresach posezonowych szukam wyprzedaży, np teraz w fajnych cenach można dostać rzeczy do ogrodu, bo jest po sezonie
korzystam też ze stron, które skupiają w jednym miejscu różne gazetki promocyjne ze sklepów - to bardzo wygodna opcja na szybki przegląd co gdzie jak i kiedy można taniej kupić
No i ogólnie mam oczy otwarte ;)
Awatar użytkownika
fiola
Posty: 212
Rejestracja: 09 mar 2019, 15:37

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji?

Post autor: fiola »

Na stronach konkretnych sklepów też masz gazetki aktualne zawsze i często osobno najlepsze produkty w promocjach wyszczególnione, nie da się nie zauważyć jak stronę otworzysz. Przykład to strona Lewiatana https://gazetka-lewiatan.pl/ zawsze aktualną ofertę promocyjną mają i do tego sporo info na stronie, przepisy., porady, jest co poczytać. I namiary na adresy sklepów oczywiście też są. A w całym kraju ich nie brakuje. Na pewno koło siebie też macie. Ja tam bardzo lubię zakupy robić bo mają wszystko, duży wybór i dobre ceny porównując inne sklepy. A sensownie też wszystko poukładane, że można szybko znaleźć dane produkty.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 101
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Re: Gdzie szukacie zniżek i promocji?

Post autor: kasiunia »

Generalnie u mnie wcale nie jest tak ,że celowo szukam zniżek czy promocji.Raczej szukam konkretnych rzeczy w internecie a jeśli natknę się na promocje to świetnie. Tak było podczas szukania świątecznych prezentów znalazłam sklep z zabawkami - https://fokastara.pl/wyprzedaze-promocje.html ,gdzie pojawiło się wiele promocji.Oczywiście nie trudno zgadnąć ,że z części z nich skorzystałam. pzdr
ODPOWIEDZ