gdzie kupujecie zastawę stołową?

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: kapek »

Moja mama lubi zmieniać co jakiś czas naczynia w kuchni. Twierdzi, że skoro moda się zmienia to i ona może zmienić też. Teraz poszukuje jakiegoś fajnego i nie banalnego szkła stołowego i dobrze by było aby to szkło było dobrej jakości no i oczywiście nie za drogie. Kupujecie w ogóle szkło stołowe? Możecie polecić jakąś sprawdzoną i dobrą firmę? Bo mama nie chce kupić tego szkła byle gdzie woli ze sprawdzonego sklepu
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: emila »

Drodzy forumowicze, aktualnie poszukujemy do naszej kolekcji porcelany okazów, których ciągle nie mamy - zależy mi szczególnie na lokalnej produkcji - lokalny patriotyzm . Czy polskie talerze to towar, jaki według was warto zakupić online czy jednak stacjonarnie? Jeśli posiadacie jakieś przetestowane strony czy sklepy stacjonarne podzielcie się nimi! Ogólnie pochwalcie się w jakich sklepach kupujecie porcelanę.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 10:58

Re: gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: sopelek »

Ja nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez nowoczesnych naczyń, szkła itd. Skoro wyposażamy i urządzamy kuchnie w tym stylu trzeba zadbać o każdy szczegół :) Sama szukam porcelany bo jeden komplet już mam od mamy a teraz chcę kupic drugi by jednak na niedzielne obiady tylko porcelane wyciągać. Tylko muszę dopasować kolejny komplet do tego co mam, żeby każdy inny nie był, zdecydowanie wolałabym jednakowe.
Awatar użytkownika
Olina
Posty: 131
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:07

Re: gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: Olina »

Tak się akurat złożyło, że kupowałam ostatnio piękny serwis kawowy na prezent i serdecznie zachęcam do zamawiania w tym sklepie https://urodastolu.pl/. Obsługa na najwyższym poziomie, komplet przyszedł bardzo szybko i cena jak na tak wysoką jakość jest bardzo dobra moim zdaniem. Sami zerknijcie na asortyment. Tak jak na zdjęciach wszystko wygląda pięknie, to w rzeczywistości jeszcze lepiej. Na przyszłość będę wiedziała, że porcelany nie muszę szukać w stacjonarnych sklepach, tylko wystarczy, że zamówię z tej strony.
Awatar użytkownika
Kamka34
Posty: 132
Rejestracja: 03 mar 2019, 10:43

Re: gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: Kamka34 »

Poszukując zastawy stołowej koniecznie zajrzyj sobie tutaj - https://nettrading.pl/talerze-obiadowe Widziałam tam porządne zestawy talerzy obiadowych, które powinny Ci się spodobać. Sami do tej pory jeszcze nie mamy pełnego kompletu zastawy, więc również chcemy jakieś dla siebie wybrać. A niestety póki co posiadamy kilka talerzy i każdy z innego kompletu :D
Awatar użytkownika
zelda
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2020, 20:10

Re: gdzie kupujecie zastawę stołową?

Post autor: zelda »

emila pisze: ↑13 cze 2019, 14:56 Drodzy forumowicze, aktualnie poszukujemy do naszej kolekcji porcelany okazów, których ciągle nie mamy - zależy mi szczególnie na lokalnej produkcji - lokalny patriotyzm . Czy polskie talerze to towar, jaki według was warto zakupić online czy jednak stacjonarnie? Jeśli posiadacie jakieś przetestowane strony czy sklepy stacjonarne podzielcie się nimi! Ogólnie pochwalcie się w jakich sklepach kupujecie porcelanę.
W sklepach online możesz liczyć na korzystne ceny i lepszy wybór. My zamawialiśmy całą zastawę stołową w sklepie Indelo https://www.indelo.pl/porcelana-stolowa-cat-14. Skusiła nas wprawdzie cudna porcelana włoskiej firmy. Jednak znajdziesz u nich również polskie produkty Lubiany. Moja mama ma tą porcelanę i jest nią zachwycona.
ODPOWIEDZ