Fundacja Szlachetny Gest

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
sopelek
Posty: 15
Rejestracja: 13 sty 2019, 10:58

Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: sopelek »

Gdybyście chcieli wspierać bardzo chore dzieci, walczące o swoje zdrowie i życie, to warto pamiętać podczas rozliczania się z fiskusem o przekazaniu 1% na rzecz Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Jeśli natomiast już się rozliczyliście, to zachęcam do wysłania SMS-a albo przekazania dowolnej kwoty na ich konto. Wszystkie informacje znajdują się na stronie fundacji.

Awatar użytkownika
Alice09
Posty: 20
Rejestracja: 26 cze 2019, 11:20

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: Alice09 »

Nawet nie wiedziałam, że jest wśród nas tyle osób potrzebujących naszej pomocy. Dopiero po przejrzeniu strony Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ zauważyłam, że wśród podopiecznych jest kilkoro dzieci z naszej okolicy. Nie wiem, jak Wam, ale mi zależy, aby mogły one wrócić do zdrowia i prawidłowo się rozwijać, tak jak moje dzieci. Każdy ma do tego prawo, więc wspierajmy ich i pomóżmy pokonać te wszystkie ciężkie choroby. To wcale nie jest takie trudne. Jest łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Awatar użytkownika
lucifer1413
Posty: 19
Rejestracja: 23 gru 2019, 9:20
Kontakt:

Re: Fundacja Szlachetny Gest

Post autor: lucifer1413 »

A 503 Service Unavailable Error is a code which indicates that a server is not ready to handle the request. The common reasons are server overload or down for maintenance. The Error starting with 5 viz 5xx is server error responses. If you see 503 Service Unavailable msg on any request this means the error is with server hosting the website or application.
trend micro geek squad
trend micro download
geek squad tech support | mcafee.com/activate  | norton.com/setup

ODPOWIEDZ