Dobry catering

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Oktawia12
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:42

Dobry catering

Post autor: Oktawia12 »

Jestem ciekawa, czy ktoś korzysta jeszcze z diety pudełkowej, zawsze chciałam spróbować czegoś takiego. Macie jakieś sprawdzone cateringi ?
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 317
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: Dobry catering

Post autor: miszol »

Oczywiście, coraz więcej osób korzysta z czegoś takiego, nawet i ja :) Moim zdaniem jest to duże ułatwienie oraz zaoszczędzenie czasu, Aktualnie korzystam z cateringu dietetycznego https://www.lightbox.pl/blog/sniadanie- ... ne-posilki. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, zdrowe oraz smaczne. Bardzo sobie ich chwalę, wszystko zawsze świeże :)
Awatar użytkownika
pinky
Posty: 99
Rejestracja: 29 lis 2019, 12:05

Re: Dobry catering

Post autor: pinky »

ja korzystam i uwazam, ze to swietna decyzja. Jesli zalezy ci na tym, aby jesc zdrowo, pozywnie, a czasu na gotowanie brakuje, to moim zdaniem nie ma co sie zastanawiac,polecam loveatcatering.pl sa swietni, sporo moich znajomych od nich zamawia diete i kazdy zadowolony
Awatar użytkownika
KPolaterkowski
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2020, 12:21

Re: Dobry catering

Post autor: KPolaterkowski »

Ja właśnie zastanawiam się nad zamówieniem jakiegoś dobrego cateringu dietetycznego, ale też mam takie wątpliwości czy takie jedzenie mi wystarczy i rzeczywiście nie muszę nic więcej kupować. To nie jest tanie, więc nie chciałbym dodatkowo wydawać jeszcze pieniędzy na jedzenie, żeby sobie gotować.


_____________________________________
usługi hds
Awatar użytkownika
emila
Posty: 89
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:01

Re: Dobry catering

Post autor: emila »

Trzeba się odchudzać z głową i rozsądnie, żadnych drastycznych diet. Aby odchudzanie było skuteczne trzeba codziennie ćwiczyć, zastosować odpowiednią dietę chociażby pudełkową z tej firmy https://dietly.pl/catering-dietetyczny/swidnica . Zyskujemy oszczedność czasu na przygotowywanie posilków wygodę oraz to, ze posiłki składają się z dobrych składników.
ODPOWIEDZ