Centrum Rekuperacji

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Piotr1986
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 7:38

Centrum Rekuperacji

Post autor: Piotr1986 »

Witam serdecznie forumowiczów.
Czy moglibyście podzielić się ze mną opiniami na temat Centrum Rekuperacji? Mam w planie zlecić im montaż gruntownego wymiennika ciepła. Słyszałem, że świetnie odnajdują się w pracy z takimi elementami. Też tak uważacie?
Awatar użytkownika
Stoisława
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 8:34

Re: Centrum Rekuperacji

Post autor: Stoisława »

Ja uważam, że nie znajdziesz lepszych fachowców niż Centrum Rekuperacji. Niedawno zleciłam im montaż rekuperatora, z czym poradzili sobie na medal, sprawnie i w terminie. Przy okazji odpowiadali na wszelkie moje pytania i rozwiewali wątpliwości. Nie mogłabym ich nie polecić.
kaszką

Re: Centrum Rekuperacji

Post autor: kaszką »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat https://presscontent.pl/
Paweł1233

Re: Centrum Rekuperacji

Post autor: Paweł1233 »

Niestety co jakiś czas trzeba wymieniać wymienniki ciepła w tym też wymienniki SWEP. Moim zdaniem nie ma co tego odwlekać. Utrzymanie urządzeń w dobrej kondycji pozwala uniknąć niepotrzebnych i kosztownych napraw.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Centrum Rekuperacji

Post autor: fakttoja »

Bardzo dużo o tego typu rozwiązaniach wie również Bartosz Warszawa , to firma typowo instalacyjna, która zajmuje się systemami wentylacyjnymi. Dobiorą oraz zainstalują wszystkie elementy wentylacji, bardzo mocno wyspecjalizowali się właśnie w wentylacji z rekuperacją, coraz popularniejszej. Nic w tym dziwnego taka wentylacja ma bardzo dużo zalet.
projekę43

Re: Centrum Rekuperacji

Post autor: projekę43 »

Mój dom jest teraz bardzo ekologiczny, ma mniejsze straty ciepla. a wszyztko dzięki pracownia projektowa gliwice dużo mówi o profesjonaliźmie i fachowej pracy. Jest to firma z rodzinną tradycją. Do grona ich klientów należą aldi,, biedronka, ford czy kfc. Również ja jestem ich klientem, dzięki nim mniej płace za ogrzewanie niż moi znajomi. Dobrze zaprojektowali ogrzewanie mojego domu.
ODPOWIEDZ