Antykoncepcja zawiodła

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Antykoncepcja zawiodła

Post autor: lilia88 »

Witajcie polecicie jakieś dobre tabletki wczesnoporonne forum potrzebuję aktualnie, bo niestety pękła nam prezerwatywa, a tez nie chce być w ciąży, a aborcja w gre nie wchodzi w naszym kraju..wiadomo jak to wyglada

tapety na pulpit komputera download
Awatar użytkownika
doroszylka
Posty: 13
Rejestracja: 25 sie 2020, 10:25

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: doroszylka »

Lepiej wcześniej być przygotowanym i zabezpieczonym dlatego korzystam z miedzianej wkładki antykoncepcyjnej, która działa przez 5 lat i nie muszę myśleć o takich sytuacjach. Zakładałam w Stargardzie w gabinecie ginekologa http://piotrromanczuk.pl/ i to mi się wydaje rozsądniejszym rozwiązaniem na dłuższą metę.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: garettka »

czasami pomimo przygotowania niestety anty zawodzi. Dlatego najlepiej miec zawsze przy sobie tabletka poronnal wtedy macie pewnosc ze w ciazy nie bedziecie.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: makaron »

Może warto przejść na inną antykoncepcję, żeby do takich sytuacji nie dochodziło? Ja osobiście przyjmuję tabletki vines i teraz nie muszę się za każdym razem zastanawiać czy to mogła być wpadka czy nie. Jestem cały czas tak samo zabezpieczona no i też znacznie spokojniejsza.

malowanie paneli mdf
Kępa

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Kępa »

W Czechach legalne jest przerywanie ciąży do 12 tygodnia, za granicą 5 km masz klinikę https://klinikastonava.cz, której znajdziesz pomoc. Pomimo pandemii Polacy bez testów mogą do Czech wjeżdżać w celach medycznych na 12 godzin, sam pobyt w klinice to ok 1,5h, konsultanci mówią po polsku i w razie potrzeby są w stanie załatwić transport.
Elżbieta

Re: Antykoncepcja zawiodła

Post autor: Elżbieta »

Kępa pisze: ↑17 maja 2021, 13:19 W Czechach legalne jest przerywanie ciąży do 12 tygodnia, za granicą 5 km masz klinikę klinikastonava.cz, której znajdziesz pomoc. Pomimo pandemii Polacy bez testów mogą do Czech wjeżdżać w celach medycznych na 12 godzin, sam pobyt w klinice to ok 1,5h, konsultanci mówią po polsku i w razie potrzeby są w stanie załatwić transport.
Jeśli szukacie sprawdzonej kliniki aborcyjnej to z własnego doświadczenia polecić mogę wam czeską klinikę aborcja.cz, też nie jest daleko, a opieka jest taka jaką można by chcieć w tak dość stresującej sytuacji
ODPOWIEDZ