Antykoncepcja awaryjna

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
lilia88
Posty: 83
Rejestracja: 01 lis 2019, 11:40

Antykoncepcja awaryjna

Post autor: lilia88 »

witajcie, czy którą s z was podczas wpadki stosowała tabletka ru 486 ? To tabletka awaryjna, która naprawde jest bardzo skuteczna, i ja sie po niej dobrze czułam, warto mieć taką w domu.
Kałamaga

Re: Antykoncepcja awaryjna

Post autor: Kałamaga »

Każda tabletka PO jest skuteczna, więc dla mnie to nie ma różnicy. Problem jest z dostaniem recepty w przychodniach, bo a nuż trafisz na lekarza który powoła się na "klauzulę sumienia" :P
Dlatego wolę zdalne wizyty https://lekarzonline.eu Piszesz o jaki lek chodzi i receptę masz wystawioną w ciągu godziny.
Awatar użytkownika
garettka
Posty: 78
Rejestracja: 06 lut 2020, 19:44

Re: Antykoncepcja awaryjna

Post autor: garettka »

zawsze warto mieć taką tabletka poronnal a wierzcie mi bedziecie mieli spokojną głowę :) Yo jest naprawde bardzo istotne, aby w razie problemu miec taką tabletke
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:37

Re: Antykoncepcja awaryjna

Post autor: makaron »

U mnie działają cały czas tabletki vines, także nie muszę się bać o wpadkę. No ale też stosuję się do zasad zapisanych w ulotce, także antykoncepcja awaryjna w ogóle mnie nie interesuje.
aśka

Re: Antykoncepcja awaryjna

Post autor: aśka »

Porady lekarskie online oraz możliwość uzyskania leków można uzyskać tutaj https://onlinerecepta.pl . Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Myślę, że w dzisiejszych czasach takie rozwiązanie ma sens. Nie trzeba bowiem nigdzie chodzić i stać w kolejkach. Pomyślcie o tym koniecznie.
Leńka

Re: Antykoncepcja awaryjna

Post autor: Leńka »

W razie potrzeby możesz zgłosić się do czeskiej kliniki ginekologicznej Stonava po pomoc. W Czechach jest dozwolone usuwanie ciąży do 12 tygodnia. Klinika Stonava jest w miejscowości oddalonej tylko 5 kilometrów od granicy z Polską. W razie potrzeby są w stanie ogarnąć Ci dojazd.
ODPOWIEDZ