Adwokat z Wrocławia prawo karne

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: flisa »

Wiem, że we Wrocławiu jest dużo prawników, ale wiem też, że nie każdy specjalizuje się w sprawach karnych. Szukam właśnie kogoś sprawdzonego, dobrego, który się przyłoży do sprawy i nie nawali w sądzie. Wiadomo jak to jest. Taka pomoc nie kosztuje mało i ja sobie z tego zdaję sprawę, ale chcę też, żeby poziom usług był wysoki. Na tym mi zależy.
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: maliza »

Musisz się liczyć z tym, że takie usługi prawnicze sporo kosztują. Z drugiej jednak strony to jest zazwyczaj walka o czyjeś dalsze życie. Nawet jak nie pójdzie się do więzienia, to każdy inny wyrok karny, to duże obciążenie. Właśnie dlatego trzeba wziąć bardzo dobrego adwokata. Ja mogę polecić mecenas Annę Paszkowską - Wójcik . Jest świetna!
Awatar użytkownika
flisa
Posty: 277
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:44

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: flisa »

A gdzie ona przyjmuje, bo widzę w necie kilka adresów do niej?
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: maliza »

W kancelarii Klisz i Wspólnicy na Lelewela :) Tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/kontakt/ masz wszystkie dane do nich :) Zadzwoń, umów się na spotkanie i zobaczysz co będzie mogła dla Ciebie zrobić. Każda sprawa jest inna.
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: fakttoja »

.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2020, 22:13 przez fakttoja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:44

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: zenka »

Nie ograniczaj obszaru poszukiwań, o ile zależy Ci na pozytywnym rozwiązaniu problemu. Skontaktuj się z mec. Cejrowskim, z Tczewa - mega doświadczony i skuteczny, zwłaszcza w sprawach beznadziejnych

rura kwadratowa stalowa cena
Awatar użytkownika
kelly
Posty: 87
Rejestracja: 27 lis 2019, 10:38

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: kelly »

Myślę, że tutaj na uwagę równie zasługuje Kancelaria Adwokacka Białystok https://www.bialystok-adwokaci.eu/sprawy-karne.html , która również specjalizuje się w prawie karnym. Warto się do nich zgłosić, bo już długi czas działają na rynku i na swoim koncie mają już wiele rozwiązanych spraw.
tratwąspływ

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: tratwąspływ »

We Wrocławiu w sprawach karnych pomoże nam mecenas Mariusz Olężałek, ma swoją kancelarię w Łodzi ale jeśli sprawy tego wymagają dojeżdża do klientów w całym kraju. To rzetelna i co najważniejsze szybka pomoc prawna, w trudnych sprawach ma to ogromne znaczenie, często dochodzi wtedy do zatrzymania, aresztowania, współpracując z mecenasem możemy liczyć na szybkie odroczenie lub zatrzymanie wykonywania kary.
Nórminka

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: Nórminka »

tratwąspływ pisze: ↑31 paź 2020, 19:52 We Wrocławiu w sprawach karnych pomoże nam mecenas Mariusz Olężałek, ma swoją kancelarię w Łodzi ale jeśli sprawy tego wymagają dojeżdża do klientów w całym kraju. To rzetelna i co najważniejsze szybka pomoc prawna, w trudnych sprawach ma to ogromne znaczenie, często dochodzi wtedy do zatrzymania, aresztowania, współpracując z mecenasem możemy liczyć na szybkie odroczenie lub zatrzymanie wykonywania kary.
Dokładnie dojeżdża do klientów i tak samo dojechał na katowic do mojego przyjaciela, któremu stawiano zarzuty przestępstw których wcale nie popełnił.
Jerzuś133

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: Jerzuś133 »

Polecam zdecydowanie tę kancelarię: https://www.kancelariasobota.pl/ - bardzo mi pomogli w jednej sprawie. Duży profesjonalizm i wiedza.
ytondż

Re: Adwokat z Wrocławia prawo karne

Post autor: ytondż »

Kancelaria adwokacka Wojas Pawlak jest świetna! Co prawda nie są oni z Wrocławia, a z Gliwic, ale jeśli ktoś inny szukałby pomocy prawnej z prawa karnego na Śląsku, to jak najbardziej do nich może uderzyć. W moim przypadku także pomogli ze sprawą karną, która nie była za prosta.
ODPOWIEDZ