Adrenalina Club opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na tematy nie mające związku z pozostałymi działami.
Awatar użytkownika
Kajka
Posty: 16
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:56

Adrenalina Club opinie

Post autor: Kajka »

Szukam fajnego sposobu na integrację dla pracowników mojej firmy. Myślałam nad jakąś wspólną imprezą albo wyjazdem, żeby wszyscy mogli dobrze się bawić. Przemawia do mnie oferta firmy Adrenalina Club. Mają fajne pomysły na zabawę. Popatrzcie https://adrenalinaclub.pl/ . Co o nich uważacie? Byliście kiedyś na imprezie przez nich organizowanej? Jakieś opinie?

o co tu chodzi discovery
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Adrenalina Club opinie

Post autor: lara »

Nasz szef miał podobny problem, chciał nas zmotywować, a przy okazji zintegrować. Zdecydował się na wyjazd integracyjny, który organizowali ludzie z Adrenalina Club. W mojej opinii to świetny pomysł dla każdej firmy, bo można naprawdę się odstresować i zapomnieć o całym świecie. Ja polecam, nie pożałujecie.
Awatar użytkownika
Gloria
Posty: 7
Rejestracja: 15 kwie 2019, 13:43

Re: Adrenalina Club opinie

Post autor: Gloria »

Ja też mam dobrą opinię o usługach ludzi stąd https://adrenalinaclub.pl/. Miałam okazję brać udział w ich programie animacyjnym i było bardzo ciekawe. Dobrze się bawiłam i moi współpracownicy też. Jestem pewna, że każdy ma podobne zdanie, bo ich zabawy są inspirujące.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 52
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:11

Re: Adrenalina Club opinie

Post autor: Malinka »

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Adrenalina Club. Mają bardzo fajne pomysły na integrację i angażujące zabawy dla firm. Naprawdę można się odstresować i poznać lepiej swoich kolegów z pracy. Wszystko profesjonalnie zaplanowane od A do Z. Fajna sprawa.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 250
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:42

Re: Adrenalina Club opinie

Post autor: martita »

Dla nas firma Adrenalina Club organizowała konkursy sprzedażowe i muszę przyznać, że bardzo dobrze im to wyszło. Wszyscy pracownicy byli zaangażowani w otrzymane zadania i sporo się nauczyliśmy. Mam dobrą o nich opinię i polecam. Mało jest na rynku firm z takim profesjonalnym podejściem do tematu.
Awatar użytkownika
Wiolka
Posty: 73
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:30

Re: Adrenalina Club opinie

Post autor: Wiolka »

Czytałam wiele pozytywnych opinii o Adrenalina Club i sama je teraz potwierdzam. Miałam okazję współpracować z nimi, gdy organizowali dla mojej firmy imprezę integracyjną. Wszyscy moi pracownicy dobrze się bawili i mogliśmy lepiej się poznać. Polecam wszystkim firmom taką formę rozrywki.
ODPOWIEDZ