Targi branzowe - promocja

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Pracuś
Posty: 397
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:12

Targi branzowe - promocja

Post autor: Pracuś »

Witam! niedlugo zbliżają się targi branżowe w moim mieście i zastanawiam się jak mogłabym najlepiej wypromowac swoją firmę związana z nowoczesnymi technologiami. Może tak skontaktować się z kimś kto zajmuje sie przygotowywaniem takich stanowisk ze sprzetem gamingowym typu VR? Przegladalam wlasnie kilka ofert w sieci i bardzo zainteresowala mnie oferta StrefaVR Co myslicie? Wedlug mnie to moze byc swietne rozwiazanie - bo z pewnoscia przykuje to uwage kazdego
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Targi branzowe - promocja

Post autor: Kachna »

My bardzo chętnie bierzemy udział w targach branżowych w celu promocji i reklamy naszej firmy ;) Zawsze staramy się zadbać o odpowiedni wygląd naszego stoiska wystawienniczego. Pomaga nam w tym firma RETIO, której oferta jest dostępna na stronie https://www.retio.pl. Zamawiamy tam między innymi ścianki reklamowe, lady wystawiennicze, stojaki na ulotki itp. Jakość zamawianych rzeczy zawsze jest bardzo wysoka, możemy też liczyć na atrakcyjne a=rabaty i szybki czas realizacji naszego zamówienia ;)

loch camelot repertuar
roksi88

Re: Targi branzowe - promocja

Post autor: roksi88 »

Grunt to na takich targach dobrze zaprezentować swoje produkty. Także według mnie warto byłoby zamówić również Stojaki Ladowe/reklamowe - które mogą dodatkowo przyciągnąć uwagę. Tak się składa, że ostatnio znalazłam właśnie firmę Sip Krosno , która oferuje usługi od projektowania po realizację takich stojaków. Możecie do nich się zgłosić.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 64
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:02

Re: Targi branzowe - promocja

Post autor: mamapiotra »

Targi branżowe są okazją do tego aby pokazać się z jak najlepszej strony. Na takie targi trzeba się na prawdę dobrze przygotować między innymi zamawiając dużą liczbę różnorodnych gadżetów. Długopisy, wizytówki czy ulotki to podstawa ale i długopisy reklamowe wam się przydadzą. Na takich targach branżowych trzeba się pokazać z jak najlepszej strony.
ODPOWIEDZ