Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Łuszka

Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Łuszka »

Czy ktoś z was, jest właścicielem gabinetu kosmetycznego? Jeśli tak, to czy posiadacie w nim urządzenie do liftingu twarzy? Tak się składa, że szukam takiego urządzenia i chciałam kupić sprawdzony model. Zależy mi na tym, by urządzenie było jak najbardziej wydajne.
Zośia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Zośia »

W moim gabinecie mamy Qtera. Osobiście na nim nie pracowałam, ale koleżanki bardzo sobie chwalą, zresztą klientki również. Więcej informacji na temat tego urządzenia, znajdziesz tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Myślę, że to jest to, czego szukasz. Mam nadzieje, że chociaż trochę pomogłam.
Aleśia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Aleśia »

Również polecam Qtera. Jest to urządzenie, które na pewno powinno pojawić się w Twoim gabinecie, jeśli myślisz o usłudze liftingu twarzy. Ty będziesz zadowolona jako użytkowniczka, a klientki będą zadowolone z efektów zabiegu. Skontaktuj się z dystrybutorem, na pewno przedstawi Ci więcej informacji.
Baśia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Baśia »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i faktycznie urządzenie wygląda bardzo obiecująco. Jeszcze muszę tylko namówić wspólniczkę na zakup :) Myślę, że nie będzie z tym problemu, bo wiele klientek pyta o zabieg liftingu twarzy. Może uda się w sierpniu taką usługę wprowadzić.
Oleśia

Re: Szukam urządzenia do liftingu twarzy do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Oleśia »

Wszystkim wam mogę napisać, że to urządzanie jest jednym z najlepszym, na jakich pracowałam, a zaznaczam, że pracowałam na bardzo wielu. Nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli urządzenie do liftingu twarzy, to tylko Qtera. Klientki oczywiście również będą zadowolone z rezultatów zabiegu na tym urządzeniu.
ODPOWIEDZ