System centralnego odkurzania

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Joachima_89
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2020, 1:00

System centralnego odkurzania

Post autor: Joachima_89 »

Co sądzicie o systemie centralnego odkurzania? Myślę, czy nie warto byłoby zainwestować w takie rozwiązanie do mojego biura. Potrzebowałam namiarów na firmę, która się tym zajmuje. Pomożecie?:)
Awatar użytkownika
Ładysława_64
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 14:08

Re: System centralnego odkurzania

Post autor: Ładysława_64 »

Centralny odkurzacz to super opcja, bo bardzo ułatwia utrzymanie porządku i czystości, a przy tym jest cichy. Do jego montażu polecam zatrudnić fachowców z Centrum Rekuperacji. W naszym biurze zajęli się klimatyzacją i to właśnie dzięki nim instalacja działa bez zarzutu :)
Awatar użytkownika
xap
Posty: 92
Rejestracja: 15 cze 2019, 22:46

Re: System centralnego odkurzania

Post autor: xap »

Chyba lepiej podpisać umowę z formą sprzątającą.
Awatar użytkownika
szyjenka
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:54

Re: System centralnego odkurzania

Post autor: szyjenka »

warto zainwestowac dodatkowo w odkurzacz piorący medi smart, jest bardzo fajny i dokładny a do tego konkretny o to mi chodziło, żeby własnie odkurzacz był bardzo dokladny i świetnie wszystko i porzadnie odkurza
Paweł234

Re: System centralnego odkurzania

Post autor: Paweł234 »

Jeżeli jesteśmy w temacie centralnych odkurzaczy to polecam zapoznać się z oferta firmy http://gazinstal.net/kontakt.html. Forma oferuję również przyłącza gazowe, instalacje wodne i CO. Mój znajomy polecił mi tę firmę bo kilka razy korzystał z ich usług.
ODPOWIEDZ