Serwis ekspresów do kawy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
wioletta-86
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 12:27

Serwis ekspresów do kawy

Post autor: wioletta-86 »

Cześć. Chciałabym skontaktować się z jakimś sprawdzonym serwisem ekspresów ciśnieniowych. Sprzęt w mojej kawiarni prosi się o przegląd ;) Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
odo_93
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2020, 17:43

Re: Serwis ekspresów do kawy

Post autor: odo_93 »

Naprawą i serwisem urządzeń gastronomicznych zajmuje się pomoc-agd-krakow.pl. Polecam się z nimi skontaktować, bo naprawdę szybko realizują zlecenia, dojeżdżają do klienta, a poza tym ich usługi są w przystępnych cenach ;)
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Serwis ekspresów do kawy

Post autor: olimpka »

mi sie zepsul ostatnio moj przelewowy ekspres ktory sluzyl mi latami i maz sprawil mi nowy ekspres do kawy na kapsułki - poczatkowo sceptycznie nastawiona, a koncowo mega zakochana! Kawka jest pyszna, a wybor ogromny, do tego przyrzadzenie jej trwa doslownie kilka minut :)
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Serwis ekspresów do kawy

Post autor: Kachna »

Jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego serwisu ekspresów działającego na terenie Katowic, to polecam kontakt z firmą https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-katowice, która wykonuje takie właśnie profesjonalne naprawy. Aby oddać tam sprzęt, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, a kurier sam do Was przyjedzie i odbierze zepsuty ekspres ;)
ODPOWIEDZ