proizol opinie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ololo
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:01

proizol opinie

Post autor: ololo »

Cześć. Nie ukrywam, że potrzebuję waszej pomocy w zakresie hydroizolacji. Szczególnie mój balkon potrzebuje pomocy w tym zakresie. Czy http://proizol.pl/ jest waszym zdaniem ok?
Awatar użytkownika
emel
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:42

Re: proizol opinie

Post autor: emel »

Myślę, że proizol.pl to fachowcy, którzy u nas też się zajmują podobnymi sprawami, poza tym wykonują i naprawiają też hydroizolację.
Awatar użytkownika
fasola
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:06

Re: proizol opinie

Post autor: fasola »

Na pewno słyszeliście o tym, ze firma PROIZOL kompleksowo zajmuje się naprawą balkonów i tarasów wykonanych w różnej technologii i z różnych materiałów okładzinowych. Naprawiają zarówno tarasy z powierzchniowym odprowadzeniem wody, jak i balkony, schody zewnętrzne i inne elementy budynku.
Awatar użytkownika
inek
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2019, 23:51

Re: proizol opinie

Post autor: inek »

Zgodzę się, że firmę, którą warto polecić to proizol. Oni działają na pewno na terenie Warszawy i okolic, zajmują się przeglądami w budynkach, ale ogólnie są specami od hydroizolacji, u nas naprawiali też balkony i tarasy
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: proizol opinie

Post autor: kocet »

Również korzystałam z tej firmy Proizol w zakresie hydroizolacji. Według mnie, są godni polecenia i na pewno solidni bo nie zdarzyło się żeby w przypadku jakiejś usterki naprawa się przeciągała, zawsze robią wszystko szybko i porządnie
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:01 przez kocet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 16:43

Re: proizol opinie

Post autor: kubek »

Tak, też znam tę firmę Proizol. U nas zajmują się oni przeglądami i naprawami, a że wspólnota podpisała z nimi umowę, to traktują nasz blok priorytetowo i kiedy coś nagłego wyskoczy, jakaś usterka usuwają to w ciągu 24h
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:04 przez kubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
linu
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 5:07

Re: proizol opinie

Post autor: linu »

Zgadzam się z tym, że szybko i kompleksowo pozbywają się usterek i innych problemów w firmie Proizol. Z tego co wiem, to na ich stronie można również przeczytać wiele ciekawych artykułów na ten temat.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:07 przez linu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukka
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2019, 0:34

Re: proizol opinie

Post autor: lukka »

Ja właśnie skorzystałam z dostępnych tam treści na proizol stronce i dowiedziałam się wielu rzeczy w zakresie pojawiającej się wilgoci w domach. Bardzo dobra strona
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:11 przez lukka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: proizol opinie

Post autor: milu »

Ja też zmagam się z wilgocią w domu i właśnie firma proizol poradziła mi jak z nią walczyć. Dzięki ich pomocy, już nie muszę się przejmować specyficznym smrodem na strychu.
Awatar użytkownika
kisur
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2019, 23:26

Re: proizol opinie

Post autor: kisur »

Ja również radziłbym Ci zwrócić uwagę na ofertę producenta proizol, który posiada pełne systemy hydroizolacji. Poza tym sami mogą przygotować Ci dokładny projekt hydroizolacji do danego tarasu i też na ich stronie jest dokładny opis jej wykonania.
Awatar użytkownika
mikolaj
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2019, 5:05

Re: proizol opinie

Post autor: mikolaj »

Bardzo dobrze, że mój poprzednik już o tym wspomina, bo rzeczywiście pod względem jakości wygląda to naprawdę dobrze. Do tego nie ma problemów z poziomem obsługi w przypadku producenta proizol.. Z efektu jesteśmy jak najbardziej zadowoleni i w końcu problemy z wilgocią się zakończyły.
Awatar użytkownika
nimfok
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:32

Re: proizol opinie

Post autor: nimfok »

Bardzo ciekawy temat, dobrze wiedzieć trochę więcej na temat hydroizolacji szczególnie że niedługo zabieramy się właśnie za budowę naszego domu i w łazience i na tarasie trzeba będzie się tym zająć. Z ludźmi z tej firmy Proizol też rozmawialiśmy i są bardzo pomocni.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:24 przez nimfok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
okomo
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:34

Re: proizol opinie

Post autor: okomo »

Według mnie, warto skorzystać z usług Proizol, ponieważ to prawdziwi specjaliści w tej dziedzinie. Koniecznie pomyśl nad skorzystaniem właśnie z ich usług! Z kolei u mojego sąsiada zajęli się osuszeniem budynku po zalaniu.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:27 przez okomo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: proizol opinie

Post autor: wiosenka »

Gdy ja poszukiwałam firmy, która zajmuje się hydroizolacją, to kolega również polecił mi proizol. Gdy spojrzałam na ich ofertę, to nie zastanawiałam się zbyt długo nad złożeniem zamówienia :)
Awatar użytkownika
uman
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:33

Re: proizol opinie

Post autor: uman »

Ja na stronie proizol zainteresowałam się dostępnymi artykułami, które nie ukrywam, że bardzo mnie zaciekawiły, Szczególnie te, które poruszały temat wilgoci w domu.
Awatar użytkownika
onek
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2019, 21:24

Re: proizol opinie

Post autor: onek »

Zaciekawiły mnie wasze opinie i stwierdziłam, że tez poszukam na stronie proizol jakiś ciekawych artykułów, które pomogą mi uporać się z podniszczonym balkonem. Zauważyłam na stronie, że oferują pomoc w tym zakresie, wiec nie czekam na nic, tylko umawiam się na wizytę.

hempszop nasiona
Awatar użytkownika
palec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:24

Re: proizol opinie

Post autor: palec »

Wiecie co, ja akurat prowadzę firmę budowlaną i od jakiegoś czasu zaczęliśmy również wykonywać hydroizolację fundamentów, balkonów, łazienek itd. Po rozeznaniu w producentach oraz opiniach poszczególnych materiałów wychodzi, że PROIZOL ma najlepsza ofertę w tym zakresie.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:17

Re: proizol opinie

Post autor: piksol »

Super firma. Zawsze wszystko na czas nie ma się do czego przyczepić. Będę stałym klientem na pewno. Często zaglądam na stronę http://proizol.pl/ .
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:43 przez piksol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomasz
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 8:21

Re: proizol opinie

Post autor: tomasz »

Naprawdę super się ten temat rozwinął! Sam również chętnie się przekonam, jak się sprawdza hydroizolacja od tej firmy Proizol, bo rzeczywiście słyszałem już wiele historii związanych z problemami z wilgocią w łazience i wolę u siebie tego uniknąć. Na razie pytałem ich o swój problem i fajnie nam się rozmawiało.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:47 przez tomasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
fif
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:42

Re: proizol opinie

Post autor: fif »

Jestem ciekawa czy wszystkim, którym poleciliśmy tę firmę będą zadowoleni ze współpracy :) Ja jestem, dzięki Proizol, mam spokój z powracającą wilgocią.
Oleń

Re: proizol opinie

Post autor: Oleń »

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwań bardzo dobrej jakości i profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to na pewno warto wziąć pod uwagę producenta Icopal u których będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS które cechują się najwyższym standardem wykonania i wieloletnią imienną gwarancją jakości.
Łyzek

Re: proizol opinie

Post autor: Łyzek »

Również tutaj mogę się zgodzić z poprzednikiem, że jeśli chodzi o wybór skutecznego systemu hydroizolacji to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na profesjonalną pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacji podczas budowy domu i skuteczną hydroizolację fundamentów, czy dachu to według mnie warto zwróćić uwagę właśnie na Icopal w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie obsługi i wysoką skuteczność o czym świadczy ich długo okres gwarancyjny sięgający nawet 45 lat w przypadku Papy w Technologii Szybki Profil SBS.
ODPOWIEDZ