Piły do stolarni

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Justynian1986
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 14:26

Piły do stolarni

Post autor: Justynian1986 »

Witam.
Od niedawna prowadzę własną stolarnię i chciałbym zamówić dobrej jakości piły do drewna. Wpadła mi jak na razie w oko oferta firmy Katana. Czy ktoś z was wie coś na ich temat i mógłby podzielić się opinią o ich urządzeniach?
Awatar użytkownika
chociemir66
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 19:11

Re: Piły do stolarni

Post autor: chociemir66 »

Firma Katana słynie z wydajnych i precyzyjnych pił i przecinarek, więc szczerze polecam ich urządzenia. Inwestycja w nie bardzo się opłaca na dłuższą metę, bez obaw ;) Poza tym zapewniają też serwis, a nawet doradztwo w razie potrzeby.
łuza

Re: Piły do stolarni

Post autor: łuza »

A ja chciałabym zapytać o tarcze do polerowania drewna. Gdzie zamówić? W sieci? Znalazłam ten sklep https://www.tarcze-scierne.pl/oferta...do-polerowania. Proces polerowania dotyczy w zasadzie każdego drewnianego obiektu. To właśnie dzięki temu procesowi drewniane elementy posiadają charakterystyczny blask, a ich powierzchnia jest gładka i bez zbędnych niedoskonałości. Polerowane są wszystkie drewniane meble, podłogi, obiekty użytkowe, zabawki itd.
Awatar użytkownika
falkowska
Posty: 79
Rejestracja: 28 lip 2019, 21:15

Re: Piły do stolarni

Post autor: falkowska »

chociemir66 pisze: ↑30 sie 2020, 23:43 słynie z wydajnych i precyzyjnych pił i przecinarek, więc szczerze polecam ich urządzenia. Inwestycja w nie bardzo się opłaca na dłuższą metę, bez obaw ;) Poza tym zapewniają też serwis, a nawet doradztwo w razie potrzeby.
Takie właśnie piły do drewna mnie interesują dlatego zdecydowałam się na zainwestowanie w maszyny firmy Koronet. Jest ona znaną na rynku firmą i cieszy się dobrymi opiniami
ODPOWIEDZ