Odzież dla korporacji

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
filip1988
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 5:59

Odzież dla korporacji

Post autor: filip1988 »

Wiecie może, gdzie mógłbym zamówić porządnej jakości odzież korporacyjną? Mam na myśli garnitury, spodnie itp. Najlepiej z wyhaftowanym logo firmy. Gdzieś wpadła mi w oko marka Modus, ale niewiele wiem na jej temat.
Awatar użytkownika
Dargomira93
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:20

Re: Odzież dla korporacji

Post autor: Dargomira93 »

Właśnie miałam wspomnieć o marce Modus. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości, to naprawdę warto skorzystać z ich oferty. Pracownicy podziękują, bo ubrania są faktycznie wygodne i solidnie uszyte. Będą idealnie dopasowane, więc nikt nie będzie narzekać na dyskomfort :)
miśo

Re: Odzież dla korporacji

Post autor: miśo »

To pewnie faktycznie warto skorzystać z firmy, o której piszesz :) Wiem z doświadczenia, że takie firmy produkujące profesjonalną odzież, wykonaną z najlepszej jakości materiałów, korzystają z podwykonawców typu www.bilo.pl - to specjalistyczna farbiarnia, w której wykonają dla firm odzieżowych czy szwalni takie usługi jak dekatyzacja, bielenie czy farbowanie tekstylnych wyrobów gotowych.
Głodna

Re: Odzież dla korporacji

Post autor: Głodna »

Wybór odpowiedniej bluzki do garnituru damskiego może znacznie wpłynąć na całościowy wygląd stylizacji. Klasyczna biała koszula to bezpieczny i elegancki wybór, który zawsze wygląda profesjonalnie. Dla bardziej swobodnego looku, można zastąpić ją bluzką w pastelowych kolorach lub z delikatnym wzorem. Więcej pomysłów na to, jaką bluzkę wybrać do garnituru damskiego, znajdziesz na https://kobieta.interia.pl/artykuly-spo ... Id,7219001 i ważne, aby bluzka była wykonana z wysokiej jakości materiałów i dobrze dopasowana.
salamandiks4

Re: Odzież dla korporacji

Post autor: salamandiks4 »

Chciałbym Wam wszystkim poleci sprawdzić stronę https://efanshop.eu/ , na której znajdziecie ofertę polskiego producenta odzieży sportowej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ