odpady komunalne

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 48
Rejestracja: 21 lip 2020, 12:03

odpady komunalne

Post autor: deborah »

Szukam firmy, która odbiera odpady komunalne Łódź. Jaką możecie mi polecić?
anuśkaa

Re: odpady komunalne

Post autor: anuśkaa »

Wywóz odpadów możesz zlecić tej firmie https://www.wektorsc.eu/
Zajmuje się ona m.in wywozem odpadów niebezpiecznych oraz oleju. Koniecznie zapoznaj się z jej ofertą.
Awatar użytkownika
negete4
Posty: 114
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:03

Re: odpady komunalne

Post autor: negete4 »

Przydałoby się sprawne zagospodarowanie odpadów komunalnych , abyśmy nie byli zalewani kolejnymi wysypiskami śmieci. Jak najwięcej rzeczy powinno być przetwarzanych i ponownie używanych
Rafał91

Re: odpady komunalne

Post autor: Rafał91 »

Moja firma, posiada własne maszyny do recyklingu, dzięki temu generuje duże oszczędności. Maszyny zostały zakupione u niemieckiego producenta - https://bergmann-polska.pl/. Posiadają wysokiej klasy maszyny, wykonane z trwałych materiałów przy zachowaniu najwyższej jakości nawet w najmniejszym szczególe.
Śnieżka

Re: odpady komunalne

Post autor: Śnieżka »

Genialny pomysł z tymi maszynami do recyklingu. Szkoda, że u nas nie ma gdzie takich wstawić. Niestety biuro jest niewielkie, ale za to odpadów rozmaitych nie brakuje. Dlatego współpracujemy z firmą https://esbud.pl/ , która odbiera, wywozi i przetwarza nasze odpady.
ginamó

Re: odpady komunalne

Post autor: ginamó »

Wywóz odpadów już od dawna powierzamy wyłącznie jednej ekipie, a mianowicie http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci . Zadanie te realizują sprawnie i bez najmniejszego kłopotu, co całkowicie nam pasuje. To to, co nazywa, profesjonalnymi uslugami! A po odpadach ani sladu.
jksał

Re: odpady komunalne

Post autor: jksał »

Odpady odbierają od nas https://nkkontenery.pl/oferta , ponieważ zadecydowała o tym mocno konkurencyjna cena. Głównie generujemy odpady sezonowe w postaci gałęzi, korzeni drzew, krzewów, trawy, liści, śniegu, czy popiołu. Całe szczęście, że ktoś to zgarnia, tak szybko i profesjonalnie, inaczej byłoby to niezmiernie problematyczne. Dobrze postawić na zaufanych specjalistów!
Awatar użytkownika
miszol
Posty: 252
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:51

Re: odpady komunalne

Post autor: miszol »

Jeśli chodzi o wszelkie odpady, śmieci itd to w szczególności warto zainteresować się tym tematem, a wręcz trzeba, jeśli prowadzicie biznes. Tutaj niesłychanie ważna jest bdo obsluga firm poniewazż jeśli spóźnicie się z rejestracją - możecie ponieść surowe kary.
ODPOWIEDZ