Ochrona do firmy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
wild
Posty: 7
Rejestracja: 13 maja 2020, 6:15

Ochrona do firmy

Post autor: wild »

Potrzebuję porady osób, które podobnie jak ja, prowadzą małą, własną działalność gospodarczą. Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z firmą ochroniarską, nie tylko na samą ochronę, ale również na monitoring Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, jak się sprawdza taka współpraca, na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
myrcella
Posty: 273
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:33

Re: Ochrona do firmy

Post autor: myrcella »

Osobiście korzystam z oferty sklepu internetowego Ivel, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych rzeczy - od monitoringu po alarmy, chociaż ostatnio zakupiłem tam w bardzo dobrej cenie Czujnik gazu ziemnego. Polecam wam zajrzeć, bo warto! Sprawdźcie sami.
ponbottom

Re: Ochrona do firmy

Post autor: ponbottom »

Współpracuję z firmą ochroniarską https://www.ochronahevelius.pl/ która na terenie Gdańska zajmuje się ochroną mojej firmy i nieprzerwanie sprawują kontrolę poprzez zaawansowany system monitoringu.
bocian

Re: Ochrona do firmy

Post autor: bocian »

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, ale szczęśliwie, istnieje wiele rozwiązań dla osób poszukujących skutecznych sposobów ochrony swoich domów i mienia. W ofercie Astim można znaleźć między innymi alarmy łódź które są skuteczną ochroną Twojego domu oraz Twojego lokalu.
ODPOWIEDZ