Monitoring w firmie Warszawa

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Maja91
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2020, 22:53

Monitoring w firmie Warszawa

Post autor: Maja91 »

Cześć, planuję zainwestować w instalację kamer monitoringu w mojej firmie i szukam do tego zadania jakiegoś profesjonalisty. Kogo polecacie?
Awatar użytkownika
Joachim83
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2020, 22:12

Re: Monitoring w firmie Warszawa

Post autor: Joachim83 »

Moim zdaniem najlepiej nawiązać współpracę z agencją ochrony, na przykład saippsecurity.pl. Polecam Ci ich, bo dobrze wiem, jak działają i mnie nigdy nie zawiedli. Poza tym, że zainstalują Ci kamery, to zadbają też o ochronę fizyczną obiektu. To profesjonaliści z krwi i kości ;)
Awatar użytkownika
antonikkowalik
Posty: 46
Rejestracja: 13 maja 2020, 11:41

Re: Monitoring w firmie Warszawa

Post autor: antonikkowalik »

W zakresie instalacji cctv mogę przekazać kontakt do https://audioart.pl/ gdzie specjalizują się w takich rozwiązaniach, ale mają też ekspertów od audio więc nie tylko wizja :)
Awatar użytkownika
fakttoja
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:20

Re: Monitoring w firmie Warszawa

Post autor: fakttoja »

Polecam kompleksowe rozwiązanie czyli system monitorowania alarmów, to rozwiązanie chmurowe które pozwala zbierać informacje z systemów alarmowych w jednym miejscu. To mocna optymalizacja i szybsza reakcja w przypadku zagrożenia, osoby które będą odbierały informacje mogą reagować szybciej, niezależnie od miejsca w jakim się znajdują. Alarmy tego typu mogą być wysyłane również na telefony z zainstalowaną aplikacją mobilną producenta. Obecnie tego typu systemy coraz częściej są integrowana i wyniesione są do chmury.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Monitoring w firmie Warszawa

Post autor: Kachna »

A czy stosujecie również monitoring w Waszych samochodach? Gdzie zaopatrzyliście się w takie kamery do auta? Ja widziałam, że spory wybór takich gadżetów mają na przykład w sklepie internetowym https://smartcams.pl/. Jak sądzicie, opłaca się tam takie kamery zamówić? Ile Wy płaciliście za Wasze?
ODPOWIEDZ