Księgowość we Wrocławiu

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Alicja88
Posty: 28
Rejestracja: 28 lip 2019, 23:41

Księgowość we Wrocławiu

Post autor: Alicja88 »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas sprawdzona ksiegowa?
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2019, 19:17

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

Ja moge CI polecic Pania Edyte Cyburt (księgowość wrocław).
Korzystam z jej uslug od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Wszystko dobrze zawsze mi obliczy i nigdy nie mam zadnych problemow :) pOlecam sprawdzic!
Awatar użytkownika
Teviz
Posty: 121
Rejestracja: 26 kwie 2020, 22:41

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: Teviz »

Akurat jeśli chodzi o temat księgowości to na pewno warto zwrócić uwagę jednak na skuteczność rozwiązań w zakresie nowych technologii które warto wprowadzać, aby dany dział nie generował problemów i jednocześnie odciążał pracowników od ilości obowiązków, szczególnie prac które są czasochłonne. Tutaj Invoice Digitizer jest świetną propozycją na którą warto zwrócić uwagę, przede wszystkim stabilność działania, bezpieczeństwo i dokładność w przerzucaniu danych z faktur papierowych do systemu online. Zapewniają jednocześnie wsparcie szkoleniowe i oczywiście pomoc techniczną. Nie zapominając o możliwości pracy zdalnej, pozdrawiam!

okulary otwartości
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o księgowości w firmie, to chciałam Was zapytać, czy ktoś z Was wprowadzał kiedyś jakieś korekty deklaracji podatkowych? Jak przebiegał cały ten proces? Czy udało się Wam to załatwić bez dodatkowych problemów? A może skorzystaliście z jakieś profesjonalnej pomocy z tym zakresie?
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: olimpka »

Księgowośc to jedna kwestia - warto tu zadbać o dobrą, zaufaną osobę. A dodatkowo jeszcze są takie platformy jak https://monpay.pl/ do monitorowania płatności i to tez jest przydatna rzecz, zwłaszcza teraz w obliczy kryzysu. Często klienci nie płacą terminowo a tutaj dostaną automatyczne przypomnienia
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: zarobiony »

Akurat ja nie narzekam na swoją księgową i jestem wręcz zdania, że jest to bardzo ważna sprawa. Samodzielnie także trochę się dokształcam z tego zakresu. Dlatego polecam każdemu przeczytanie wpisu https://taxology.co/pl/jaki-vat-obowiazuje-w-hiszpanii/ gdzie wyjaśniono jaki podatek VAT jest w Hiszpanii.
qłodas

Re: Księgowość we Wrocławiu

Post autor: qłodas »

zajmuję się księgowością w swojej firmie, sprawę uławia mi abonament w serwisie portalfk.pl infomacje mam zebrane w jednym miejscu, są przygotowane rzetelnie i na wysokim poziomie, mogę szybko usystematyzować informacje _______________________________________________
ODPOWIEDZ