jakie gadżety reklamowe?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Wiara_76
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 18:12

jakie gadżety reklamowe?

Post autor: Wiara_76 »

Hej kochani, projektowaliście może jakieś gadżety reklamowe z logo swoich firm? Jeśli tak, to na jakie dokładnie gadżety postawiliście? Jestem bardzo ciekawa, bo standardowymi produktami są chyba kubki i długopisy, a zawsze warto pomyśleć o czymś nieco bardziej oryginalnym i wyróżniającym się. Macie pomysły co by to mogło być czy raczej trzymacie się tradycji? :P
Emilia

Re: jakie gadżety reklamowe?

Post autor: Emilia »

Gadżety reklamowe z logo Twojej firmy to doskonały sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki :-) Oczywiście najpopularniejsze są kubeczki, breloczki i długopisy, ale tak naprawdę logo można umieścić na wielu przedmiotach codziennego użytku.
Wybór należy dobrze przemyśleć, bo musimy pamiętać, że jeśli samo umieszczenie logo na danym przedmiocie jest stosunkowo tanie, to musimy wziąć pod uwagę też koszt samego przedmiotu.
Gadżet reklamowy z działu elektroniki będzie raczej droższy od np. eko długopisu z logo firmy.

Poniżej krótki opis kilku innych najpopularniejszych grup gadżetów.

Akcesoria kuchenne
Kto nie lubi gadżetów kuchennych? Kojarzą się nam z ciepłem i domową atmosferą. Podaruj je swoim klientom i spraw, aby te pozytywne emocje kojarzyły się z Twoją marką.
Najpopularniejsze są:
- deski do krojenia, - noże, - zestawy sztućców, - młynki, - solniczki,

Produkty eko
Wszystko z papieru oraz materiałów pochodzących z recyklingu i ulegających szybkiej biodegradacji.
- Zakładki, długopisy, zestawy kredek, notatniki, torby bawełniane.

Gadżety rowerowe
To idealna propozycja gadżetów reklamowych dla osób prowadzących aktywny tryb życia, czyli przydatne akcesoria rowerowe. To idealne produkty dla wszystkich fanów jazdy na rowerach, niezależnie od tego czy robią to wyczynowo i często, czy sporadycznie i hobbistycznie.
- osłony siodełka, dzwonki rowerowe, torby, lampki rowerowe, pompki i plecaki rowerowe.

Gadżety samochodowe
Wiele osób spędza w samochodzie niezliczoną ilość czasu. Niektórzy robią to z obowiązku, inni z przyjemności i pasji. Niezależnie od pobudek, każdą podróż mogą umilić przydatne gadżety samochodowe.
Najpopularniejsze akcesoria, które zostały stworzone dla kierowców:
- bardzo popularne w porze zimowej są skrobaczki do szyb,
- kierowcy potrzebują też breloczków do kluczy,
- ładowarki, uchwyty na telefon, zestawy do mycia,

Jeśli potrzebujecie więcej informacji o gadżetach reklamowych, to zachęcam do odwiedzenia strony tej firmy. Ja zawsze tam pytam czy na danym produkcie da się umieścić logo :-)
didax

Re: jakie gadżety reklamowe?

Post autor: didax »

Jestem pewna, że wiele z nich znacie, ale jednak warto się dopytać i dowiedzieć, jak to ma wyglądać. Ja postawię na coś takiego jak długopis z magnesem , ale dalej nie wiem, co będziemy jeszcze ogarniać. Dajcie namiary, bo chętnie dowiem się, co w tym względzie mamy zrobić.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 98
Rejestracja: 13 mar 2019, 18:55

Re: jakie gadżety reklamowe?

Post autor: kasiunia »

Jakie gadżety reklamowe? Na dobry początek, bezwzględnie wszyscy powinni zamówić ulotki reklamowe oraz wizytówki. To podstawowe gadżety na start. Później, kiedy firma zacznie przynosić spodziewany zysk można zamówić inne gadżety reklamowe , jak na przykład taki właśnie notes na spirali a5 . To z pewnością spodoba się waszym klientom.
Awatar użytkownika
tadzionorek
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:38

Re: jakie gadżety reklamowe?

Post autor: tadzionorek »

Wiesz, jeśli rozważasz zamówienie odpowiednich akcesoriów do swojego biura, zauważyłam, że tutaj https://capira.pl/ posiadają obszerne doświadczenie w tej dziedzinie. Oferują między innymi notesy samoprzylepne, kostki biurowe czy organizery z logiem twojej firmy. Uważam, że każdy znajdzie tam coś interesującego dla siebie.
Doniu

Re: jakie gadżety reklamowe?

Post autor: Doniu »

Wybierając świąteczne gadżety dla firmy, warto zastanowić się nad tym, co najlepiej odda charakter naszej działalności. Personalizowane kubki, długopisy czy notesy z logo firmy mogą być praktycznym i miłym prezentem dla pracowników i klientów. Inspiracje do wyboru odpowiednich gadżetów znajdziesz na https://www.kuchniaonline.pl/jakie-gadz ... my-wybrac/ i ważne, aby gadżety były wysokiej jakości i dobrze odzwierciedlały wartości marki.
ODPOWIEDZ