Integracyjny wypad firmowy

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Edeltrauda, Edeltruda_81
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2020, 23:26

Integracyjny wypad firmowy

Post autor: Edeltrauda, Edeltruda_81 »

Cześć! Macie jakieś ciekawe pomysły na firmowe wypady integracyjne? Z koleżankami i kolegami z pracy stawiamy raczej na coś niecodziennego, można powiedzieć ekstremalnego. Podzielcie się swoimi propozycjami :)
Awatar użytkownika
hermana-91
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2020, 22:17

Re: Integracyjny wypad firmowy

Post autor: hermana-91 »

Może przejrzyjcie, co oferuje adrenalinaclub.pl? [color= rgb(0, 0, 0);]Byłam z nimi na wyprawie na skuterach śnieżnych i przyznam szczerze, że emocje są fantastyczne. Do tej pory wspominamy, jak świetnie było. Organizatorzy dopięli wszystko na ostatnio guzik.[/color]

osp kamionna
Awatar użytkownika
marina
Posty: 5
Rejestracja: 04 lip 2020, 22:58

Re: Integracyjny wypad firmowy

Post autor: marina »

Może warto wspólnie coś zorganizować, co pozwoli się zintegrować. Fajny pomysł to wyjazd w góry i zrobienie zabawy związanej z militariami. Wtedy warto zadbać o odpowiedni strój, który znajdziecie tutaj bluzy taktyczne. Myślę, że zabawa będzie udana.
Awatar użytkownika
adelo23
Posty: 227
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:31

Re: Integracyjny wypad firmowy

Post autor: adelo23 »

Jest wiele pomysłów na imprezy integracyjne Śląsk ma fajny kompleks rozrywkowy https://clubgarage.pl/ odbywaja się tutaj od dawna imprezy i wydaje mi się, że atrakcje jakie oferują idealnie będą pasowały do imprezy firmowej.
ODPOWIEDZ