home screen opinie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ololo
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:01

home screen opinie

Post autor: ololo »

Cześć wam. Poszukuję sprawdzonego miejsca, gdzie będę mogła dostać wytrzymałe etui na telefon oraz szybkę ze szkła hartowanego. Jak znacie https://homescreen.pl/ ?
Awatar użytkownika
emel
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:42

Re: home screen opinie

Post autor: emel »

Słuchaj, jeśli chodzi o takie akcesoria do telefonów, to zazwyczaj wszystko kupuje w homescreen.pl Tam z pewnością znajdziesz wszystko co potrzebne w tym temacie, od szybek, po etui czy nawet szkło hartowane. Daj znać, czy znalazłaś coś dla siebie.
Awatar użytkownika
fasola
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:06

Re: home screen opinie

Post autor: fasola »

Zgodzę się, że jeśli chodzi o telefon, to należy pamiętać, aby kupić sobie szkło hartowane czy też jakieś etui. Na stronie homescreen znajdziecie spory wybór takich akcesoriów. Myślę, że każdemu przypadnie coś do gustu.
Awatar użytkownika
inek
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2019, 23:51

Re: home screen opinie

Post autor: inek »

Dokładnie, obojętnie na jaki telefon byście się nie zdecydowali, to przede wszystkim trzeba zadbać o jego ochronę, kupując odpowiednie etui i szkło hartowane. Właśnie w sklepie homescreen.pl macie ogromny wybór takich akcesoriów do wszelkich modeli znanych marek.
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: home screen opinie

Post autor: kocet »

No taka szybka ze szkła hartowanego bardzo się przydaje. Na stronie polecanego przez was sklepu homescreen.pl, można kupić szkło na każdy model telefonu. Myślę, że warto byłoby też zamówić etui, bo jednak zabezpiecza ono dodatkowo telefon przed uszkodzeniem czy zarysowaniem.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:00 przez kocet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 16:43

Re: home screen opinie

Post autor: kubek »

Według mnie, etui na smartfona jest jak najbardziej konieczne. Wydaje mi się, że właśnie na stronie homescreen jest mnóstwo propozycji na różne modele telefonów, więc na pewno uda wam się coś znaleźć. A w razie upadku będzie to ochrona przed wstrząsami.
Awatar użytkownika
linu
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 5:07

Re: home screen opinie

Post autor: linu »

To prawda, że gdy kupujecie telefon, to należy pamiętać o kupnie etui. Lepiej mieć jakąś ochronę na telefon, bo wiadomo, że może nam przez przypadek telefon upaść. Na homescreen znajdziecie sklep internetowy, na którym znajduje się mnóstwo etui w przyzwoitych cenach.
Awatar użytkownika
lukka
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2019, 0:34

Re: home screen opinie

Post autor: lukka »

Ja również polecam, żeby od razu po zakupie telefonu, porozglądać się za etui do niego. Na stronie home screen proponowanej przez moich przedmówców znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, m.in. wytrzymałe szkło hartowane oraz uchwyty czy kable usb.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:10 przez lukka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: home screen opinie

Post autor: milu »

Sporo osób kupuje telefony nie myśląc o odpowiednich akcesoriach do niego. Na stronie www.homescreen.pl, tak jak pisali przedmówcy, znajdziecie sklep z akcesoriami do telefonów, które ochronią nasz telefon np. przed upadkiem.
Awatar użytkownika
kisur
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2019, 23:26

Re: home screen opinie

Post autor: kisur »

Zgodzę się, że warto rzucić okiem na ten sklep Home Screen, jeśli chcemy kupić porządnej jakości akcesoria. Ja nie szukałam etui, a ładowarek i tam również je znalazłam w świetnych cenach.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:19 przez kisur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikolaj
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2019, 5:05

Re: home screen opinie

Post autor: mikolaj »

Owszem, jeśli chodzi o zakup akcesoriów do telefonu, to również polecam sklep homescreen. Na innych stronach nie było aż tak dużego wyboru jak tutaj.
Awatar użytkownika
nimfok
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:32

Re: home screen opinie

Post autor: nimfok »

Wiecie co, gdy kupowałam swoje etui jeszcze nie znałam tego sklepu. Potem kupowałem tutaj dla brata i wszystko było ok. Możemy polecić home screen .
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:24 przez nimfok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
okomo
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:34

Re: home screen opinie

Post autor: okomo »

Nie ukrywam, że z ciekawości zajrzałam na proponowaną przez was stronę home screen i już mam na oku kilka rzeczy :D Mam zamiar jeszcze zakupić ze dwie ładowarki, bo przy moich niesfornych kotach, kable czasami mają krótką żywotność.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:27 przez okomo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: home screen opinie

Post autor: wiosenka »

Oj znam to, moje koty też lubią zaczepiać kable. A na stronie jakiś czas temu zamawiałam etui dla mojego męża i do teraz nie dać na nim śladów użytkowania. Zatem również mogę polecić ten sklep Home screen.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:29 przez wiosenka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
uman
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:33

Re: home screen opinie

Post autor: uman »

Moja znajoma poszukiwała właśnie sklepu, w którym mogłaby zakupić etui i szkło hartowane na telefon i również poleciłam jej sklep home screen.
Awatar użytkownika
onek
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2019, 21:24

Re: home screen opinie

Post autor: onek »

Ja w ich sklepie Home screen kupiłam do swojego Samsunga bardzo przydatne etui, dzięki któremu łatwiej ogląda mi się filmiki na telefonie :) Polecam takie rozwiązania
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:37 przez onek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
palec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:24

Re: home screen opinie

Post autor: palec »

Na pewno nieraz upadł wam telefon, ale dopóki szybka cała to tragedii nie ma. Gorzej jak się potłucze :D ja właśnie wczoraj upuściłam niechcący telefon i niestety...szybka do wymiany.Kupiłem w tym sklepie home screen i teraz czuję się bezpieczniej.




"
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:40 przez palec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:17

Re: home screen opinie

Post autor: piksol »

Ja mogę tylko dodać, że również robiłam tam nieraz zakupy, ponieważ przy moich rozbrykanych dzieciach telefon ląduje na ziemi przynajmniej raz dziennie. Zakupiłam w home screen etui i oczywiście szkło hartowane.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:42 przez piksol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomasz
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 8:21

Re: home screen opinie

Post autor: tomasz »

Sklep Home screen nieraz uratował mnie przed wymianą szybki. Dzięki temu, że zamówiłam u nich pod wpływem chwili szkło hartowane, dzisiaj nie płacze nad swoim zepsutym telefonem - a wiem co to znaczy rozbity ekran :D
Awatar użytkownika
fif
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:42

Re: home screen opinie

Post autor: fif »

Ja generalnie to jestem lekką niezdarą, więc etui i szkło to była podstawa u mnie. Dobrze, że na stronie sklepu Home Screen często są promocje, więc można coś fajnego dorwać w niezłej cenie.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:49 przez fif, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bee
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2019, 1:54

Re: home screen opinie

Post autor: bee »

Zgodzę się, bo ja również swoje etui kupiłam na promocji za niecałe 25 zł. Według mnie, to dobra cena jak za taką jakość i wytrzymałość. Home screen- na pewno tu wrócę!
Awatar użytkownika
Altika
Posty: 179
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:08

Re: home screen opinie

Post autor: Altika »

Ja znalazłam bardzo fajne etui na https://etuistudio.pl/5355-etui-na-iphone-xs Myślę, że spokojnie możecie poszukać tu czegoś dla siebie, nie tylko jak macie telefon z Apple, ale i także inne modele;)
Awatar użytkownika
kapek
Posty: 83
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:52

Re: home screen opinie

Post autor: kapek »

Nie powiem bo takie akcesoria są bardzo przydatne jeśli chodzi o posiadanie telefonu. W końcu dzięki niektórym takim akcesoriom możemy zachować telefon w dobrym stanie. Lecz niekiedy bywa tak, że telefon nam się zawiesi i niezbędne jest zresetowanie takiego telefonu. Mój kolega miał z tym problem, bo miał APPLE iphone 6S dlatego też oddał do serwisu ale tam mu tego nie zrobili. Szukał więc jakieś informacji na ten temat w internecie i tak znalazł tę stronę https://www.hardreset.info/devices/apple/apple-iphone-6s/hardreset-first-method/ i taki reset udało mu się zrobić bez problemu
ODPOWIEDZ