Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
Krejzi
Posty: 51
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:55

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: Krejzi »

Jeśli złożysz odpowiednie papiery i masz dowód, ze to było w pracy, to myślę, ze spokojnie.
Ale i tak najpierw bym się udało do poradni ortopedycznej np jak tu https://holsamed.pl/poradnia-ortopedyczna/
sprawdziła jaki jest stan tej nogi, ile czasu bedzie wymagać rehabilitacja po złamaniu itd,
bo to może mieć wszystko wpływ na wypełnianie dokumentów + otrzymanie ewentualnego odszkodowania,
wiec najpierw polataj z nogą po fachowcach,
a dopiero potem wg mnie zabierz sie za formalności.
Awatar użytkownika
Jezdzie
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 23:22

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: Jezdzie »

Popyt na tego typu rzeczy jest dosyć spory. Na pewno forumowicze będą z tego korzystać.
Człowiek rodzi się w jednym egzemplarzu i kiedy ginie, nikt go nie może zastąpić.
Awatar użytkownika
maliza
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:45

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: maliza »

Prawda jest taka, że za wiele różnych sytuacji, które wpływają negatywnie na nasze życie czy zdrowie można uzyskać odszkodowanie. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... zyny-w-uk/ sobie zerknijcie i poczytajcie. W UK można nawet otrzymać pieniądze za odleżyny. Wiadomo, że sprawa sprawnie nie jest równa, ale w razie wątpliwości można zwrócić się o pomoc do firmy odszkodowawczej.
Awatar użytkownika
olimpka
Posty: 176
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:09

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: olimpka »

euco opinie ma bardzo dobre. sprawdz sobie, bo oni naprawde bardzo profesjonalnie podchodza do tematu. Prowadzili negocjacje w sprawie odszkodowania mojej mamy - wygrane :)
Awatar użytkownika
Katerina25
Posty: 615
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:20

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: Katerina25 »

Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczne - oczywiście, że tak. Jednakże wiele osób nie wie jak do takiego tematu podejść i jakie formalności powinno się wypełnić, tym bardziej poza granicami Polski, jak np. w UK. Polecam przeczytać ten artykuł https://www.cooltura24.co.uk/wiadomosci ... aly-proces, który powinien rozjaśnić Wam nieco kwestii.
Awatar użytkownika
zimka
Posty: 257
Rejestracja: 26 mar 2019, 1:25

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: zimka »

Według mnie tak, kwestia zapisów w umowie dot. odszkodowania.
barten
Posty: 102
Rejestracja: 02 lip 2019, 1:46

Re: Czy po złamaniu nogi w pracy można dostać odszkodowanie od firmy?

Post autor: barten »

Wydaje mi się, że w takiej sytuacji odszkodowanie się należy. Są też kancelarie jak poznańska Eventum, gdzie można skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Po przedstawieniu sprawy są w stanie ocenić czy są szanse na odszkodowanie. Oczywiście bardzo rzeczowo i profesjonalnie niejedną taką sprawę prowadzili z bardzo korzystnym zakończeniem dla klienta.
ODPOWIEDZ