chle-mar opinie

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
ololo
Posty: 9
Rejestracja: 27 lis 2019, 12:01

chle-mar opinie

Post autor: ololo »

Cześć. Wiecie może gdzie mogłabym dostać profesjonalne narzędzia ręczne i elektryczne? Czeka mnie remont i chciałabym się jakoś do niego przygotować. Jest wam znana firma https://chle-mar.pl/ ?
Awatar użytkownika
emel
Posty: 11
Rejestracja: 01 lis 2019, 0:42

Re: chle-mar opinie

Post autor: emel »

A może w ofercie https://chle-mar.pl/ trafisz na coś dla siebie. Ja jestem zachwycony tym, co posiadają w swojej ofercie. Sam zakupiłem od nich sporo artykułów, i narzędzi. Z resztą są oni bezpośrednim producentem!
Awatar użytkownika
fasola
Posty: 10
Rejestracja: 18 paź 2019, 11:06

Re: chle-mar opinie

Post autor: fasola »

Zgodzę się, że dobór narzędzi zaproponowanych przez chle-mar również okazał się u mnie w pełni trafiony. Otrzymaliśmy do dyspozycji zarówno narzędzia ręczne jak i elektryczne. Z ich wsparciem udało nam się wykonać szereg prac!
Awatar użytkownika
inek
Posty: 10
Rejestracja: 19 paź 2019, 23:51

Re: chle-mar opinie

Post autor: inek »

Powiem wam tak, jak chcecie elektronarzędzia, to naprawdę polecam wam zajrzeć na stronę firmy chle-mar. Tak jak mówili moi poprzednicy, znajdziesz u nich szereg specjalistycznych narzędzi.
Awatar użytkownika
kocet
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:55

Re: chle-mar opinie

Post autor: kocet »

Jak poszukiwałam sprawdzonej wkrętarki, to również tam znalazłam najlepsze okazje. Szczególnie polecam wam wkrętarkę Hitachi 18V . Stoją tam w atrakcyjnej cenie! Chle-mar ma świetną ofertę.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:02 przez kocet, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kubek
Posty: 9
Rejestracja: 25 lis 2019, 16:43

Re: chle-mar opinie

Post autor: kubek »

My również sporo nietuzinkowych narzędzi zakupiliśmy prosto z tego sklepu Chle-mar . Oferta ich narzędzi zrobiła na nas nie lada wrażenie, to samo tyczy się bardzo solidnej ceny.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:04 przez kubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
linu
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 5:07

Re: chle-mar opinie

Post autor: linu »

Młotowiertarka? Szlifierka kątowa? A może wiertarka udarowa? Jeśli to są narzędzia, których poszukujesz, to na stronie Chle-mar wspomnianej przez poprzedników znajdziecie najlepsze oferty. Świetna sprawa, narzędzia te sprawują się doskonale, są niezawodne i bezawaryjne. Ciężko byłoby mi poradzić sobie bez nich.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:08 przez linu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lukka
Posty: 10
Rejestracja: 03 paź 2019, 0:34

Re: chle-mar opinie

Post autor: lukka »

Zgodzę się, że na ich stronie można dostać naprawdę niespotykane narzędzia w niezłych cenach. Ja kupiłam u nich szlifierkę i wkrętarkę - sprawdza się bez zarzutu. Chle-mar ma dobre ceny i idzie za tym jakość.

księgarnie otwarte w niedziele warszawa
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:12 przez lukka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: chle-mar opinie

Post autor: milu »

Gdy budowałam domek, to również korzystałam z ich oferty. Na ich stronie znalazłam szereg profesjonalnych i solidnych narzędzi. Dlatego na Twoim miejscu zainteresowałbym się ofertą Chle-mar na poważnie.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:14 przez milu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kisur
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2019, 23:26

Re: chle-mar opinie

Post autor: kisur »

Oj tak, ja również mogę się zgodzić, że w Chle-mar można dostać praktycznie wszystkie narzędzia w świetnych cenach. Mój znajomy zaopatrzył się tam w noże do tapet czy młotowiertarkę i jest bardzo zadowolony z zakupu.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:19 przez kisur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mikolaj
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2019, 5:05

Re: chle-mar opinie

Post autor: mikolaj »

Gdy ja robiłem remont, to poszukiwałam sprawdzonej strony, na której mogłbym kupić wkrętarkę i właśnie sklep chle-mar mi to zapewnił. Tak więc, ja również polecam ten sklep, ponieważ znajdziecie tam najlepsze oferty w zakresie narzędzi.

najdroższa zapalniczka zippo
Awatar użytkownika
nimfok
Posty: 10
Rejestracja: 23 paź 2019, 3:32

Re: chle-mar opinie

Post autor: nimfok »

Możecie spokojnie słuchać moich przedmówców, ponieważ ja również znam ten sklep Chle-mar i polecam z całego serca. Niejednokrotnie robiłam tam zakupy i nigdy niczego nie reklamowałam.

kryza do grzejnika
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:25 przez nimfok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
okomo
Posty: 10
Rejestracja: 28 paź 2019, 16:34

Re: chle-mar opinie

Post autor: okomo »

Widzę, ze wszyscy polecają sklep chle-mar, więc ja nie będę inna i również zachęcam do sprawdzenia ich oferty. Z tego co wiem, to możecie również dostać tam artykuły ogrodnicze :)
Awatar użytkownika
milu
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2019, 1:22

Re: chle-mar opinie

Post autor: milu »

:)
Awatar użytkownika
wiosenka
Posty: 56
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:40

Re: chle-mar opinie

Post autor: wiosenka »

Ja w sklepie chle-mar nie kupowałam narzędzi, a jedynie drabinę. Jednakże mimo wszystko, zachęcam was do sprawdzenia ich oferty, ponieważ na pewno nie będziecie żałować.
Awatar użytkownika
uman
Posty: 9
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:33

Re: chle-mar opinie

Post autor: uman »

Ja również kupiłam w tym sklepie https://chle-mar.pl/ artykuły ogrodnicze, a konkretnie piły do drewna i plandeki ochronne. Teraz mam zamiar zamówić wiertarkę i myjkę ciśnieniową.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:33 przez uman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
onek
Posty: 10
Rejestracja: 06 paź 2019, 21:24

Re: chle-mar opinie

Post autor: onek »

Powiem wam, że gdy mój znajomy robił remont, to również korzystał z oferty Chle-mar. Nie ukrywał, że głównie ceny go przekonały do zamówienia, ponieważ są zaskakująco niskie jak na taką jakość produktów.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:38 przez onek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
palec
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2019, 4:24

Re: chle-mar opinie

Post autor: palec »

Macie racje, ja również korzystam z tego sklepu chle-mar, gdy potrzebuje kupić profesjonalne narzędzia do swojego domu. Mam już od nich szlifierke i myjkę ciśnieniową. Teraz przymierzam się do zakupu wiertarki.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:41 przez palec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piksol
Posty: 9
Rejestracja: 06 lis 2019, 12:17

Re: chle-mar opinie

Post autor: piksol »

Przymierzam się do położenia tapety w pokoju mojej córki i niestety zorientowałam się, że brakuje mi najpotrzebniejszej rzeczy, mianowicie noża do tapet. Na szczęście, na polecanej przez was stronie https://chle-mar.pl/
spokojnie znalazłam wszystko czego chciałam :) A przesyłka doszła szybko.
Ostatnio zmieniony 31 sty 2020, 12:44 przez piksol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tomasz
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2019, 8:21

Re: chle-mar opinie

Post autor: tomasz »

Mój znajomy ma firmę budowlaną i czasami musi wymienić narzędzia na których pracują. Gdy pytałam go z jakiej firmy korzysta, to polecił właśnie chle-mar. Dlatego myślę, że można im zaufać.
Awatar użytkownika
fif
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2019, 5:42

Re: chle-mar opinie

Post autor: fif »

Ja właśnie przymierzam się do remontu i myślę właśnie o tym, aby zamówić potrzebne narzędzia na stronie : https://chle-mar.pl/ ponieważ czytając wasze opinie, jestem przekonana, że ja również nie będę rozczarowana jakością produktów.
dęnzak

Re: chle-mar opinie

Post autor: dęnzak »

Lubię elekronarzędzia akumulatorowe AEG, uważam, że mają bardzo fajną jakość za rozsądne pieniądze, używam ich na co dzień w pracy, widziałem, że wkrótce wypuszczają nową serię urządzeń o jeszcze bardziej kompaktowych wymiarach
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 129
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: chle-mar opinie

Post autor: zarobiony »

Niestety ja tej firmy nie znam więc również nie bardzo mogę nic na ten temat powiedzieć. Jednak jeśli już podjęta została rozmowa o akumulatorach to polecam przeczytanie wpisu https://strefainzyniera.pl/artykul/1173 ... torow-nimh gdzie wytłumaczono zastosowanie takich akumulatorów.
ODPOWIEDZ