certyfikat bhp

Wszystko o Twojej firmie. Jak założyć swój biznes, od czego zacząć, gdzie szukać wskazówek?
Awatar użytkownika
danko1994
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2021, 4:30

certyfikat bhp

Post autor: danko1994 »

BHP w firmie - jak to u Was wygląda? Przestrzegacie wszystkich reguł i wytycznych czy działacie spontanicznie? Czy Wasza firma ma certyfikat ISO 45001:2018 potwierdzający że bhp w firmie traktowane jest poważnie?
Awatar użytkownika
zarobiony
Posty: 131
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:11

Re: certyfikat bhp

Post autor: zarobiony »

Akurat jeśli chodzi o mnie to ja odbywam oczywiście regularnie szkolenia BHP i myślę, że jest to coś jak najbardziej istotnego. Jestem zdania, że bardzo fajnie również o samych szkoleniach BHP napisano w artykule https://jaw.pl/2021/06/jak-powinno-wygl ... lenie-bhp/ i faktycznie taka wiedza powinna się przydać.
Awatar użytkownika
Kachna
Posty: 610
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:05

Re: certyfikat bhp

Post autor: Kachna »

A skoro już mowa o certyfikatach, to czy ktoś z Was szuka może firmy, która zajmuje się wystawianiem takich świadectw i certyfikatów energetycznych budynków? Jeśli tak, to polecam Wam kontakt z firmą Efektywniej z Wrocławia. Na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/ znajdziecie jej pełną ofertę i dane kontaktowe do niej ;)
yhanna

Re: certyfikat bhp

Post autor: yhanna »

danko1994 pisze: ↑04 sie 2021, 7:57 BHP w firmie - jak to u Was wygląda? Przestrzegacie wszystkich reguł i wytycznych czy działacie spontanicznie? Czy Wasza firma ma certyfikat ISO 45001:2018 potwierdzający że bhp w firmie traktowane jest poważnie?
W sumie BHP jest bardzo powiązane z PPOŻ i należy powiedzieć, że bez jednego nie ma drugiego. I jeśli już chcemy dobrze zadbać o pracowników, powinniśmy pomyśleć o czymś takim jak gasnica sniegowa . Dzięki nim w razie jakiegokolwiek wypadku i użycia ognia, pracownik może ratować nie tylko mienie, alei życie.
dwam

Re: certyfikat bhp

Post autor: dwam »

Przestrzegamy reguł i wytycznych, raz, że nie chcemy się na razić w przypadku kontroli, a dwa, że nie chcemy narażać naszych pracowników na niebezpieczeństwo. To samo tyczy się przepisów przeciwpożarowych. Trzymamy się ich, bo są bardzo ważne. Wykonaniem skutecznej i zgodnej z wymogami instalacji przeciwpożarowej zajęła się u nas firma STRAŻAK https://www.strazak.waw.pl/oferta z Warszawy. To firma z doświadczeniem, wykonują również między innymi ekspertyzy takich instalacji. Dzięki nim wszystko działa prawidłowo, usługi mają w korzystnych cenach, zlecenia realizują terminowo.
ODPOWIEDZ