serwer

Kredyty, leasingi, dotacje.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 39
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:38

serwer

Post autor: paulinabb »

Witam, czy ktoś z Was ma do polecenia macierz do biura?
Awatar użytkownika
Sonia1
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:17
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Re: serwer

Post autor: Sonia1 »

Zaciekawiła mnie ostatnio w internecie Korczyce wyprawka do szkoły. Dzieciaki wiele potrzebują, więc takie akcesoria warto dla nich mieć.
Antler Warszawa
Miki

Re: serwer

Post autor: Miki »

Paulino, macierze do biura znajdziesz na bizserver.eu. Zarówno jeśli chodzi o serwery rack jak i serwery tower. Na Bizserver też znajdziesz gotowe systemy serwerowe i stacje robocze, jak również i podzespoły serwerowe z których sama złożysz sobie macierz dopasowaną do Twoich potrzeb. Ewentualnie jak nie będziesz wiedzieć jak i co ze sobą połączyć, to możesz napisać do Bizserver - oni na tym się znają i pewnie Ci chętnie pomogą dobrać obudowy serwerowe do danej szafy rack. Wskażą też który serwerowy zasilacz UPS warto kupić i na pewno to dobrze uargumentują. Skąd ta pewność? Bo sam u nich w tym roku składałem swój serwer do firmy i zaskoczyło mnie pozytywnie ich podejście do klienta. Nie wciskają najdroższych rozwiązań. Wręcz przeciwnie - szukają rozsądnych oszczędności, co w tych czasach jest bardzo miłą sprawą.
potęga

Re: serwer

Post autor: potęga »

Serwowanie po sieci to zawsze jest ciekawa sprawa, ale życia trzeba próbować, dlatego warto sobie jednak kombinować i budować nowe kwestie. U nas czas na rozwój IT, a skoro tak, to na stronie https://goodatservice.com/ mamy sporo wieści Od czegoś zaczniemy. To będzie kluczem do dalszego rozwiązywania problemów i rozwoju.
ODPOWIEDZ