Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Jak dbać o finanse - na etacie i we własnej firmie. Co warto wiedzieć o oszczędzaniu? Jak zacząć inwestować? Jaki kredyt wybrać?
Awatar użytkownika
Trabkowski
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2019, 18:09

Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: Trabkowski »

Zarabianie na tradingu - to takie popularne?
Czytałem tu:
http://twoje.info.pl/rosnie-popularnosc ... -na-forex/
że ostatnio nie tylko wzrosła popularność tradingu ale i automatów pod to tworzonych.

ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?
Awatar użytkownika
ona77
Posty: 5
Rejestracja: 06 maja 2020, 19:37

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: ona77 »

Myślicie, że jest to warte swojej ceny? Ktoś się wypowie na ten temat?
Pozorne cele w życiu są jak ziarna piachu w marzeniach, tworzą piękne zamki, a w rzeczywistości stają się podłożem dla kupy nieudanych i niepotrzebnych decyzji.
Awatar użytkownika
szyjenka
Posty: 64
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:54

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: szyjenka »

Da się zarabiać, trzeba być cierpliwym tylko i [po prostu spokojnym i mieć wiedzę i reszta się uda. Pieniądze na start też trzeba zainwestować, ja mam całe oszczędności rozłożone już w systemie XTB, na surowce, na forexa, tak aby po prostu nie leały sobie w skarpecie, bo inflacja dla pieniędzy które leżą w szufladzie jest niekorzystna.
Awatar użytkownika
szugi
Posty: 29
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:20

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: szugi »

No ja chciałbym porozmawiać na temat forexu z kimś doświadczonym kto pomoże mi ogarnąć jacy są aktualnie najlepsi brokerzy forex nie jest prosty, ale przeciez mozliwy do ogarniecia i da sie zarabiac. Mamy tu doswiadczonych graczy?
Awatar użytkownika
lara
Posty: 84
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:08

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: lara »

Zgadzam się, inwestowanie w Forex nie jest proste, ale może przynieść spory zysk. Jednak najpierw trzeba zapoznać się z notowaniem Forex https://smarttrader.pl/. Warto też sprawdzać kursy walut online, bo to ma ogromny wpływ na inwestycje. Zauważyłam, że coraz więcej mówi się o profesjonalnym tradeingu.
ścarls

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: ścarls »

Cześć. Tak, jest to dziś bardzo popularna i dochodowa nisza. Zajmuję się handlem już prawie rok. I mogę śmiało powiedzieć, że można tu dobrze zarobić. Jednak nie robię tego sam, broker online https://superforex.com/ Super Forex bardzo mi pomaga. To prawdziwi profesjonaliści.
hoviś

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: hoviś »

Zdobywanie klientów i utrzymanie się w biznesie polega na dostarczaniu wartości i usług. Nie musisz mieć wielkiego biznesplanu, ale musisz być przygotowany na to, czego oczekuje klient i na każdą ewentualność. Postaw się w sytuacji klienta i pomyśl o wszystkim, co może pójść źle. Następnie upewnij się, że jesteś przygotowany, by zająć się tymi sytuacjami z wyprzedzeniem. Jeśli jesteś początkującym freelancerem, powinieneś także pamiętać, by traktować swoją pracę jako biznes, a nie tylko sposób na zarobienie dodatkowej gotówki. Pamiętaj o swoim profesjonalizmie, punktualności i dobrej komunikacji z klientami.
źuta

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: źuta »

Dla wielu osób praca przed komputerem nie jest dobrym rozwiązaniem. Niektórzy zdecydowanie wolą pracę fizyczną. Dla ludzi lubiących wyzwania wartym rozpatrzenia jest praca za granicą. Dla przykładu w Niemczech stale rośnie zapotrzebowanie na opiekunki dla seniorów. Tutaj https://doba.pl/wroclaw/artykul/praca-j ... /15/noa123 przeczytać można jak taka praca wygląda i jak można taką zdobyć.
Awatar użytkownika
Merlona
Posty: 56
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:54

Re: Zarabianie na tradingu - to takie popularne?

Post autor: Merlona »

Obecne czasy dają nam bardzo dużo możliwości na zarabianie, trzeba tylko chcieć jak dla mnie. Poszukajcie w internecie różnych opcji, na pewno warto poprzeglądać oferty pracy. Ja przeglądam teraz ogłoszenia i oferty pracy Warszawa i szukam czegoś dla siebie właśnie.
ODPOWIEDZ